ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Ekim 2014 Cuma 16:40

Seyirci Canan Karatay'ı kızdırdı: Gidin başımdan

Seyirci Canan Karatayı kızdırdı: Gidin başımdan

Canlı yayına telefonla bağlanan seyirci, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof Dr. Canan Karatay'ı kızdırdı.


Prof. Dr. Canan Karatay, Kanal 7’de Ebru Yaşar’la Her Gün’e konuk oldu. Programda şişmanlıkla ilgili açıklamalarda bulunan Karatay, sağlıklı besinler yenildiği sürece kilo ve sağlık problemlerinin olmayacağını söyledi. Canlı yayına telefonla bağlanan bir izleyici kilo alamamaktan yakındı.

45 kilo olduğu için çevresindeki insanlar tarafından da beğenilmediğini ve bu durum karşısında psikolojisinin bozulduğunu belirterek, Prof. Dr. Canan Karatay’dan kilo almak için ne yapması gerektiğini sordu. Soru karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Karatay sinirlerine hakim olamadı. Karaty, şunları söyledi;

"GİDİN BAŞIMDAN ALLAH'INIZI SEVERSENİZ"

"19 yaşındasınız, hayatınız baharındasınız sakın kilo almayın diyorum. Sağlıklıysanız bitti, herkes hasedinden söylüyor. Kilo aldırtacaklar size, ondan sonra da yeme kilo alma diyecekler. Gidin başımdan Allah’ınızı severseniz. 19 yaşındasınız, kaç kilo olmanız lazım 100 kilo mu dolaşacaksınız? Çevrenize ‘bana bakmayın bana laf etmeyin, ben sağlıklı besleniyorum Karatay böyle dedi’, deyin. Her şeyi bana gönderin"

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER