ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 17:14

Sevda Demirel'den bomba eş tarifi

Sevda Demirelden bomba eş tarifi

Sevda Demirel, canlı yayında yaptığı eş tarifi ile günün en çok konuşulan isim oldu.


Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu magazin dünyasının değerlendirildiği 'Aramızda Kalsın' programı . bugün Sevda Demirel'i konuk etti.

Programda Sevda Demirel, "Ülkede yaşanılanlar biraz psikolojimi bozdu. Sürekli yalan söylüyordum yaşımı üç yaş küçük söylüyordum. İlk kez burada söylüyorum 40 yaşındayım, artık saklamıyorum." dedi ve şöyle devam etti.

"Allah'a olan aşkımı 6 yıl önce keşfettim. Besmelelerle namaz kılmaya başladım. Bir ara kapanmaya kadar gidiyordum üstümde çok baskı vardı. Beni kendilerine çekmeye çalışan bir kitle vardı. Kapanacaktım ama benim çevrem engelledi. Dini sohbet ortamlarına girince çevremde kimse kalmadı. Hayatımda kimse yok. Çok uzun yıllardır yalnız yaşıyorum. Galiba da yalnız öleceğim."

"ARTIK BİKİNİ DEĞİL HAŞEMA GİYECEĞİM"

"Verdiğim pozlardan pişman değilim o dönemde öyle gerekti. Her şeyi bıraktım, içkiyi, yatıştırıcı ilaçları bıraktım. Eczacı arkadaşlarımdan gizlice ilaç aldım, günlerce uyudum. Şimdi hiçbir şey kullanmıyorum. İnternet sitemde seksi görüntülerim yok. Artık bikini değil haşema giyeceğim.

"İMANLI, TAKKELİ VE ÜÇGEN VÜCUT"

İnsanların bana yaptığını hayvanlar yapmadı. Bir dönem haber olma hastalığım vardı artık yendim. New York'a gidiyorum şansımı deneyeceğim. Hayvanlara su vermiyorlar diye petshopu bastım. Köpeğimi 12 taksitle bir petshoptan kredi kartıyla aldım. Twitterda iç çamaşırlı erkekler türedi. Hande Ataizi'ni evlendirdim. Ev hediyesi göndereceğim. Artık kibirli değilim. Babamı gömdükten sonra kibrim bitti."

Programda Sevda Demirel erkek sesini taklit ederek, telefon sapıklarından nasıl kurtulduğunu canlandırdı. Demirel, 'Arabamda üç boy beyzbol sopası var' dedi.

Sevda Demirel, 'Hülya Avşar'a özel bir şov yapacağım. Kürk giyeceğime çıplak gezerim daha iyi. İmanlı, takkeli ve üçgen vücutlu bir eş istiyorum' dedi.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER