ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 16:48

Seren Serengil emniyette

Seren Serengil emniyette

Avukatıyla birlikte Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Seren Serengil'in başı, aracı ile dertte.


İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından önceki aylarda yapılan ve lüks araçların yurt dışında kullanıldıktan sonra sıfır kilometre olarak Türkiye'ye getirildiği ile ilgili soruşturmada şarkıcı Seren Serengil emniyete geldi.

Yürütülen soruşturma kapsamında şikayetçi olduğunu belirten Serengil, "Araçların parasını biz veriyoruz, ama arabalar bizim altımızdan alınıyor. Onlar galeride araba satmaya devam ediyorlar." dedi.

Avukatıyla birlikte emniyet müdürlüğüne gelen Serengil, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şikayetçi olmak için emniyete geldiğini söyleyen Serengil, "Sibel Can ile aynı yerden araba almıştık. Neden bizden arabalar alınıyor da bu olayı yapan -sonuçta biz bu arabayı alıyoruz. Tarihçesini bilemeyiz. Modelini farklı yazıyorlar, hem vergi düşürüyorlar ve bizim arabalarımız alınıyor -  hala bu araları satmaya nasıl devam ediyorlar. Çok ayıp bir şey." ifadesini kullandı.

Şikayetçi olacağını ve aracı aldığı yerdeki yetkililerin yaptıklarını telafi etmediğini söyleyen Serengil, "Arabayı satmak zorunda kaldık. Çünkü avukatım dedikoduları araştırdı. Ve şikayetçi olmaya karar verdik." dedi.

Dedikoduların ardından aracı iade etmek istediklerini ancak geri alınmadığını da söyleyen Serengil, "Biz para verip araba alıyoruz, arabalar bizim altımızdan alınıyor. Onlar hala galeride araba satmaya devam ediyor. Onların suçunu biz niye üstleniyoruz." diye konuştu.

Serengil'in avukatı da aracın sıfır kilometre alındığını ve yaptıkları araştırma sonrasında aracın 2010 model olduğunun ortaya çıktığını söyledi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER