ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 23:49

Serdar Ortaç'tan şaşırtan itiraf

Serdar Ortaçtan şaşırtan itiraf

Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç, eski sevgilisinin onu neden terk ettiğini açıkladı.


Serdar Ortaç, iki yıl büyük aşk yaşadığı ve olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisi İrlandalı Asta'yla ayrılığıyla ilgili bir itirafta bulundu.

Bir sabah, ansızın eşyalarını toplayıp ülkesine dönen Asta'nın, Türkiye'ye alışamadığı için gittiğini söyleyen Serdar Ortaç, ayrılığın altındaki nedeni açıkladı: "Tokat atmıştım. O da ben uyurken evden gitmiş. Şimdi çok pişmanım"

ARDINDAN ŞARKI YAZDI

Serdar Ortaç, 'O Yeşil Su Gözlerin Batsın' isimli şarkısını kendisini terk ettikten sonra yeşil gözlü Asta için yazdığını belirterek şunları söyledi:

"2 yıl onu mutlu etmek için Litvanya'ya gittim, geldim. Tek isteğim Asta'nın benimle evlenmesiydi. Ama bir hata yaptım. Bir tartışma sırasında ona tokat attım. Ondan sonra beni terk etti. O gittikten sonra ben de oturdum kendisine bir şarkı yazdım: 'O Yeşil Su Gözlerin Batsın" Herkes gibi ben de hatalarımdan ders aldım. Şimdiki kız akadaşım Chloe'yi mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum."

"EVLENMEK İSTİYORUM"

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde gazetecilere artık evlenmek istediğini belirterek, "Artık yaşım geldi. Ben de yuva kurup baba olmak istiyorum" demişti.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER