ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Ocak 2014 Salı 21:42

‘Senin Hikâyen’e Timuçin sürprizi

Senin Hikâyene Timuçin sürprizi

‘Kaybedenler Kulübü’ filminin efsaneleşen müziklerini ve şarkı seçimlerini yapan Tolga Örnek ve Cavit Ergün ikilisi, bu defa da ‘Senin Hikayen’ filminin müziklerini seçti.


Cem Adrian’ın ‘Ben Seni Çok Sevdim’ ve ‘Hani Bazen’ şarkılarının filme kattığı güçlü duyguya, Leonard Cohen’in ‘Dance Me To The End Of Love’ ve Dean Martin’in ‘Sway’ gibi unutulmaz şarkılarının yanı sıra sürpriz olarak, başrol oyuncusu Timuçin Esen’in seslendirdiği kendi bestesi eşlik ediyor.

Sosyal medyada beğenildi

Tolga Örnek’in yazıp yönettiği, yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği ‘Senin Hikâyen’de; müzisyen yönünü de ön plana çıkaran Timuçin Esen, sözü ve müziği kendisine ait bir şarkısını seslendirdi. Adrian’ın ‘Ben Seni Çok Sevdim’ şarkısına Tolga Örnek tarafından çekilen ve film görüntülerinin de yer aldığı klip sosyal medyada büyük beğeni topladı. Emir Ersoy’un, Latin ezgilerinde bir parça bestelediği filmin orijinal film müzikleriyse Örnek’in ‘Kaybedenler Kulübü’, ‘Labirent’ gibi filmlerde de çalıştığı Cavit Ergün’ün imzasını taşıyor.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER