ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Eylül 2014 Çarşamba 17:06

Seda Sayan çıldırdı: Siz kimsiniz!

Seda Sayan çıldırdı: Siz kimsiniz!

Seda Sayan, 2 eşini öldüren katil adamı canlı yayına çıkarmasının ardından gelen tepkiler üzerine çok sert konuştu.


Seda Sayan'ın 2 eşini öldüren adamı canlı yayına çıkarması sosyal medyada büyük tepki çekmiş, programın yayından kaldırılması için kampanya başlatılmıştı. Hatta, programının sponsoru Schafer tepkilerden sonra sponsorluktan geri çekilmişti. Seda Sayan eleştirilere canlı yayında yanıt verdi.

Sık sık kendini eleştirenlere "Siz kimsiniz!" diyerek tepki gösteren Seda Sayan, her akşam başını yastığa koyduğunda rahat uyuduğundan bahsetti. Kendisini eleştirenlerin azınlık olduğunu, Türkiye'nin her köşesinden aldığı dualarla korunduğunu ifade etti.

"ONA 'SENİ ALLAH AFFETSİN' DEDİM"

Seda Sayan ayrıca, 2 eşini öldüren adama, "Biz babamızdan çok çektik. Ama yine de ben keşke babam yaşasaydı da onu daha iyi yaşatsaydım. Ama benim kadar vicdanlı kadın bile senin gibi bir babayı asla affetmezdim. Seni Allah affetsin." dediğini anlattı.

"SİZ KİMİ ELEŞTİRİYORSUNUZ YA!"

Annesinin hiçbir kadın kadar ezilmediğini, yıllarca annesinin babasından nasıl şiddet gördüğünü, şiddeti kınadığını ve bunu yıllarca anlattığını ifade eden Seda Sayan devamında, "Siz kimi eleştiriyorsunuz ya! Siz dönün de bir kendinize bakın. Karşınızda Seda Sayan var. Bu halkın sevdiği, bu halkın getirdiği. Ben vergi rekortmeni kendim olmuyorum onlar yapıyor" şekinde konuştu.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER