ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Temmuz 2014 Cumartesi 18:37

Salih Uçan’dan babasına jest

Salih Uçandan babasına jest

Yetenekli futbolcu Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşayan babası Durmuş Uçan’a da transfer hediyesi olarak motosiklet aldı.


Fenerbahçe’den İtalya’nın Roma takımına transfer olan genç futbolcu Salih Uçan, çıktığı ilk maçında gol atarak İtalyanları sevindirdi. 

Seri A’nın köklü takımı Roma’ya transfer olan genç futbolcu Salih Uçan, transfer hediyesi olarak babasına motosiklet aldı. Genç futbolcu, Roma’ya transferi belli olduktan sonra memleketi Marmaris’te bulunduğu sırada ayağından rahatsız olan anne ve babasının denize ve çarşıya rahat gidebilmesi için motosiklet almaya karar verdi. Kuzeni Ufuk Uçan’la birlikte motosiklet bayiine giden Salih Uçan, 6 bin lira değerinde bir motosiklet satın aldı.

Motosikletin plakasını forma numarası ile aynı isteyen Uçan, "48 SU 048" plakası için sıra beklerken İtalya’ya gitti. Plaka işlemleri tamamlanan motosiklet bugün babası Durmuş Uçan’a teslim edildi. Baba Uçan, İtalya’daki oğlunu arayarak teşekkür etti. Roma’da top koşturmaya başlayan genç futbolcu Salih Uçan, Fenerbahçe’ye transfer olduğunda da ailesine Marmaris’te lüks bir ev almıştı.

(İHA)KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER