ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 09:09

Rüzgar Erkoçlar ilk kez kız arkadaşıyla

Rüzgar Erkoçlar ilk kez kız arkadaşıyla

Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar kız arkadaşıyla Beşiktaş'ta görüntülendi.


Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar, önceki gün Beşiktaş'ta deniz kenarında Aylin adlı sevgilisiyle romantik dakikalar yaşadı. Erkoçlar, kız arkadaşı üşüdüğünde ona ceketini verirken sevgilisi de onun saçlarını okşadı...

NİŞANTAŞI'NDAN BEŞİKTAŞ'A GELDİ

Beşiktaş İskelesi'nde önceki gün sinema tarihinin en romantik filmlerinden Rüzgar Gibi Geçti'yi gölgede bırakacak romantik dakikalar yaşandı. Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası erkek olan ve günlerce konuşulan Rüzgar Erkoçlar, Aylin adlı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Habertürk'ten Uğur Soysal'ın haberine göre, Nişantaşı'nda Beşiktaş dolmuşuna binerek sahile inen iki sevgili, deniz kenarındaki Barbaros Park'ında felekten bir gün çaldı.

"İKİ AYDIR İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIM"

Sevgilisi Aylin'in koluna girip parkta yürüyen Rüzgar Erkoçlar'ın mutluluğu her halinden belli oluyordu. Erkoçlar, parkta otururken bir ara sevgilisi üşüyünce ceketini çıkarıp ona verdi. Aylin'in sevgilisi Rüzgar Erkoçlar'ın yanağını ve saçlarını okşadığı görüldü. Fotoğrafları çekilirken kız arkadayının elini bırakan Erkoçlar gazetecilere, "İki aydır evde oturuyorum, ilk kez dışarı çıktım, lütfen çekmeyin" dedi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER