ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2014 Perşembe 10:36

Reyting uğruna dizide müthiş değişim!

Reyting uğruna dizide müthiş değişim!

Son haftalarda reyting kaybeden Kurt Seyit ve Şura'da flaş değişiklikler yaşanıyor. Dizi İstanbul'a taşınıyor, ismi ve saati de bu değişiklikten nasibini alıyor.


Son haftalarda reyting kaybeden Kurt Seyit ve Şura'da flaş değişiklikler yaşanıyor.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin çekimleri İstanbul ’a taşınıyor. Dizinin önceki akşam yayımlanan yeni tanıtımında, Kurt Seyit ve Şura’nın İstanbul’daki yeni hayatlarından görüntüler yer aldı. 

Dizinin yeni bölümünde, büyük kayıplar, derin acılar yasayarak Kırım’dan ayrılan Kurt Seyit ve Şura, işgal altındaki İstanbul’a gelecek.

İkilinin İstanbul Pera’daki ilk duraklarından biri Şeref Otel olacak. Kurt Seyit ve Şura, Şeref Oteli sakinleriyle adeta yeni bir aileye sahip olacak. 

Dizinin yayın saati değişti

Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde sürpriz değişiklikler yaşanıyor. Reyting kaybeden dizinin adı ve yayın saati değişti.

Büyük prodüksiyon maliyeti ve ünlü oyuncuların rol almasına rağmen reytinglerde istenilen seviyeyi yakalayamayan Kurt Seyit ve Şura'nın yayın saati ve ismi değişti.

Yayınlandığı 6 bölümdür Rusya'da çekilen dizi, artık İstanbul'a taşındı. Kurt Seyit için eski İstanbul adeta yeniden kurulurken, dizinin hikayesinin Rusya'dan İstanbul'a gelmesiyle birlikte adı da değişti.

Kurt Seyit ve Şura'nın artık İstanbul'daki olduğu ismiyle vurgulanıyor. Dizi bundan sonra Kurt Seyit ve Şura İstanbul adıyla yayınlanacak.

Star'da Salı akşamları saat 20:00'da başlayan dizi önümüzdeki haftadan itibaren artık yine Salı akşamı saat 21:30'da ekrana gelecek.

Dizinin yayın saatinin değişmesinin reytinglere nasıl yansıyacağı ise önümüzdeki hafta belli olacak. Son zamanlarda reytingi düşen dizi geçen hafta Total'da 11. sırada yer bulabilirken, AB'de ise Küçük Ağa ve Seksenler'e geçilerek 4. sırada yer almıştı.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER