ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL35°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2014 Perşembe 12:36

Rafet El roman vasiyetini hazırlattı

Rafet El roman vasiyetini hazırlattı

Yakın zamanda evlenecek olan ünlü şarkıcıdan şok karar!


Şarkıcı Rafet El Roman, nikah masasına oturacağı Ceren Kaplakarslan'a evlilik sözleşmesi imzalattı. Vasiyetini de hazırlatan El Roman'ın bütün mirası 3 çocuğuna kalacak.

Sevilen şarkıcı Rafet El Roman evlilik için gün saydığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan'a nikah defterinden önce sözleşme imzalattı. Takvim'in haberine göre, ikinci kez nikah masasına oturmak için Ceren Kaplakarslan ve onun ailesiyle birlikte Almanya'ya giden El Roman'ın sevgilisine evlilik sözleşmesi imzalattığı iddia edildi. Almanya'nın Frankfurt şehrinde yapılan evlilik sözleşmesine göre Ceren Kaplakarslan, boşandığı takdirde ünlü şarkıcıdan maddi olarak hiçbir şey talep edemeyecek. Ancak şarkıcı, müstakbel eşine bir jest yaparak Bodrum Yalıkavak'ta aldığı villayı Ceren Hanım'ın üzerine yaptı.

HER ŞEYİNİ EVLATLARINA BIRAKTI

İkilinin önümüzdeki günlerde gerçekleşecek düğününe El Roman'ın Tuğba Altıntop'la evliliğinden olan kızları Su ve Şevval de katılacak. Şarkıcı Almanya'da evlilik sözleşmesinden hariç bir sözleşmeye daha imza atarak vasiyetini açıkladı. İddiaya göre El Roman, bütün mal varlığını da üç çocuğuna eşit olarak devretti. Şarkıcı geride kalan eşlerine ise maddi olarak hiçbir şey bırakmadı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER