ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2013 Cuma 23:10

Program çıkışı talihsiz olay

Program çıkışı talihsiz olay

Star TV'de yayınlanan Melek'in sunucusu usta oyuncu Melek Baykal, programa çıkmadı..


Star TV'nin kadın programı Melek'in sunucusu usta oyuncu Melek Baykal perşembe günü program çıkışı kaza atlattı.

Canlı yayın sonrası aracına binen ve evine giden Melek Baykal arabasından inerken ayağı takılarak kötü bir şekilde düştü. Hemen Amerikan Hastanesi'ne götürelen usta oyuncu hastanede yapılan tetkikler sonucu sol bacağındaki yan bağlarının koptuğunu öğrendi.

PROGRAMINA PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAK

Doktorunun birkaç gün istirahat verdiği Melek Baykal bu nedenle bugünkü canlı yayınını gerçekleştiremedi ve evinde dinlendi. Pazartesi itibari ile programına devam edecek olan sevilen oyuncu bir süre programını bacağına takılan atel ve koltuk değnekleriyle sürdürecek.

 O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONUYLA TARTIŞMIŞTI

 O Ses Türkiye programının galibi Mustafa Bozkurt, geçen hafta 'Melek' programına konuk olmuştu.

Zaman zaman tartışmanın dozajının arttığı programda Melek Baykal ile Mustafa Bozkurt arasındaki gerginlik dikkatlerden kaçmamıştı.

Program sunucusu Melek Baykal'ın Erkam Aydar'ın katıldığı programda Mustafa Bozkurt hakkında söylediği sözler nedeniyle programda soğuk rüzgarlar estirmişti. Melek Baykal, 'O Ses Türkiye' programına katılan şarkıcıların farklı türlerde şarkı söylediğini, Mustafa Bozkurt ise tek türde yoğunlaştığını söylemişti.

Mustafa Bozkurt'un 'Abla, dost musun düşman mısın' sözleri ile şaşkınlık geçiren Melek Baykal, ben düşündüğümü ve doğru bildiğimi her zaman söylerim diyerek açıklamıştı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER