ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 22:08

Popstar'da Akil İnsan şoku!

Popstarda Akil İnsan şoku!

Akil İnsanlar toplantısından erken çıkan Orhan Gencebay Popstar yarışmasına gitti. Bülent Ersoy'dan beklemediği bir tepki aldı...


Akil Adamlar toplantısından çıkan Orhan Gencebay, Popstar canlı yayınına katıldı. Katıldığı toplantıdan bahseden Gencebay, Bülent Ersoy'un eleştirilerine maruz kaldı.

"HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK"

Orhan Gencebay "son derece önemli konuşmalar oldu, hala devam ediyor. Ben müsaade alarak geldim, sizin beklediğinizi söyledim. Hayırlı uğurlu olsun, her şey çok daha güzel olacak." dedi.

"SEN BİZ APTALLARLA KONUŞMAZSIN"

Bülent Ersoy, Orhan Gencebay'a "sen biz aptallarla konuşmazsın, akılı seçilmişsin biz de aptallarız heralde" diye tepki verdi. Bülent Ersoy'un yanlış anladığını düşünen Orhan Gencebay "bunun anlamı şu dünyanın, ülkemizin büyük sorunları var,onların çözümü için" dedi. Bülent Ersoy ise listedeki isimlere tepki göstererek "ben listeyi gördüm, kimin çözeceğini gördüm." dedi.

"ÜLKEMİZDE ÇOK AKİL İNSAN VAR"

Bülent Ersoy'un açıklamaları karşısında şok olan Orhan Gencebay "akil adamlar her gruptan, her konudan seçilen bazı kişilerdi. Ben de onlardandım bildiğimizi söyleyeceğiz. Ülkemizde çok akil insan var ben de onlardan biriyim." diyerek açıklamasına devam etti.

"BAŞBAKAN SİZİ DE BİR SAAT DİNLEMİŞTİ"

Bülent Ersoy daha önce de düşüncesini belirttiğini ve "ya ölüm ya da yaşam" dediğini açıkladı. Bülent Ersoy'un bu açıklamarından rahatsız olan Demet Akalın "Başbakan sanatçılara yemek verdi. Sizi de bir saat dinlemişti." diyerek Başbakan ile olan iletişimini hatırlattı.

"BAŞBAKAN ÇOK NAZİK BİR İNSAN"

Bülent Ersooy "Ona sözüm yok, kahvaltıda vardım. Son derece nezaketiyle en sona kaldı ve ayakta bekledi çok nazik bir insan , kendisine saldırıldığı zaman bile nezaketle cevap veriyor, son derece sabırlı Allah korkusundan olsa gerek" diyerek Başbakan hakkındaki düşüncelerini anlattı.

Orhan Gencebay ise "Başbakan Erdoğan çok güzel bir konuşma yaptı. Tüm değerlerimizin ne olduğunu gördük, ne olacağını gördük." diyerek Akil Adamlar tartışmasına son noktayı koydu.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER