ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2014 Perşembe 22:41

Peker Açıkalın yaşlı hastaya öyle laflar etti ki...

Peker Açıkalın yaşlı hastaya öyle laflar etti ki...

Kalp krizi geçiren ünlü komedyen Peker Açıkalın, yanında yatan yaşlı hastaya, "Dede zaten öleceksin. Kalk git buradan" deyince hastanın psikolojisi bozuldu


Ünlü komedyen Peker Açıkalın'ın, ikinci kez geçirdiği kalp krizi sonrasında halen tedavi gördüğü Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni deyim yerindeyse allak bullak ettiği ortaya çıktı. Hayati tehlikeyi atlatıp normal odaya alınan Açıkalın, yoğun bakım servisinde gördüğü bir haftalık tedavi sürecinde hastaların psikolojisini bozdu.

'DEDE ZATEN ÖLECEKSİN'

Bugün gazetesinin haberine göre; Birçok kez asabi tavırlarıyla dikkat çeken Peker Açıkalın, yanında yatan yaşlı hastaya durmadan, “Dede sen yaşamışsın yaşayacağın kadar zaten öleceksin. Ne işin var burada, boşuna yatıyorsun kalk git; ben kalkıp gideceğim sen ise toprağa gireceksin” dediği, öğrenildi.

Ünlü oyuncunun bu tavırlarına engel olamayan hastane yetkilileri son çareyi psikolojisi bozulan hastayla arasına perde çekmekte buldu. Ancak buna rağmen Peker Açıkalın'ın perde arkasından “Dede öleceksin” diye bağırdığı iddia edildi.

SETTE DE HUZURSUZLUK ÇIKARTMIŞTI

Peker Açıkalın rol aldığı 'Maskeli Beşler' adlı sinema filminin setinde de gösterdiği asabi davranışlarıyla huzursuzluk çıkarmıştı. Açıkalın, meslektaşı Şafak Sezer ile kavga etmişti. O dönem Sezer, Açıkalın'ın bu davranışları sebebiyle daha fazla strese katlanamayacağını açıklayıp, filmin devam serilerinde rol almayacağını söylemişti.   

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER