ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2014 Çarşamba 13:49

Pek Yakında'ya pideli parti

Pek Yakındaya pideli parti

Cem Yılmaz, Pek Yakında filminin çekimlerinin sona ermesini arkadaşlarıyla kutladı.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi ‘Pek Yakında’nın çekimlerinin tamamlanması şerefine düzenlediği eğlenceye sanatçı dostları akın etti.

Komedyen Cem Yılmaz’ın 3 Ekim’de vizyona girecek olan yeni filmi olan Pek Yakında’nın çekimlerini tamamladı. Haberturk'ün haberine göre, Yılmaz filmi bitirince önceki akşam set ekibi ve yakın dostlarına eğlence düzenledi. Asmalımescit Nuteras’taki kutlamaya filmde oynayan Özkan Uğur, Ozan Güven, Zafer Algöz gibi oyuncuların yanı sıra sanat camiasından da ünlü isimler katıldı.

Geceye katılan Yılmaz Erdoğan mekânı erken terk eden isimler arasındaydı. Konuşmak istemeyen Erdoğan, Russell Crowe’un ‘The Water Dviner’ filminin vizyon tarihi için, “Gidip kendisiyle görüşeceğim, yakın zamanda vizyon tarihi belli olacaktır” dedi.

134 PİDE SİPARİŞ ETTİ

Cem Yılmaz gecenin ilerleyen saatlerinde valelerle 134 adet pide sipariş etti. Yılmaz ve arkadaşları pideleri yedikten sonra kahve keyfi yaptı. 00.01’de bitmesi planlanan eğlence sabah 05.25’e kadar devam etti. Grup mekândan toplu olarak dışarı çıkarken Yılmaz gazetecilerin sorularını cevapladı.

"15 TL PARAM VAR"

Gece mekândan çıkan Hatice Aslan çiçekçi çocukla sohbet etti. Çiçek satmak isteyen çocuğa cevap vermek için gazetecilerden uzaklaşmaya çalışan Aslan çocukla yalnız kaldığında, “15 TL param var. 5’ini sana vereyim. Kalan 10’unu da taksi parası yapayım, olur mu?” demesi şaşkınlık yarattı. 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

PEK YAKINDA'NIN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER