ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 11:15

Önce bebek sonra ev!

Önce bebek sonra ev!

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian ile erkek arkadaşı Kanye West California'nın Bel Air bölgesinde 11 milyon dolara birlikte yaşayacakları evi satın aldı.


Geçtiğimiz hafta 32 yaşındaki reality show yıldızı Kim Kardashian’ın hamile olduğu haberini, sekiz aydır birlikte olduğu erkek arkadaşı şarkıcı Kanye West duyurmuştu.

West konseri sırasında "Müziği kesin" dedikten sonra izleyiciler arasında oturan Kardashian’ı göstererek "Bebeğimin annesi için bir alkış istiyorum." demişti.

Kanye West ile birlikte olan Türkiye'ye karşı takındığı tavırla tepki çeken Kim Kardashian magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamanın üzerine geçtiğimiz hafta hamile olduğunu kabul etmiş ve tüm dünya ile paylaşmıştı.

Hatta şarkıcı Kanye West'ten 12 haftalık hamile olan ABD'li reality şov yıldızının, TV yöneticileriyle bebeğin doğumuna kadar olan sürecin yayını için 16.3 milyon dolara (29 milyon TL) anlaşmak üzere olduğu iddia edilmişti.

The New York Daily News sitesinde yer alan habere göre; aile kurmaya hazırlanan çift kolları sıvamaya başladı ve birlikte yaşayacakları evi seçti.

Magazin sitesi TMZ'nin haberine göre 11 milyon dolar değerinde olan ve yaklaşık bin metrekare genişliğindeki ev dev kapılarla çevrelenen özel bir alanda yer alıyor.

Kardashian-West çiftinin en yakın komşularından biri ise Hollywood'un ünlü oyuncusu Jennifer Aniston olacak.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER