ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 09:34

Oktay Kaynarca boşanıyor mu?

Oktay Kaynarca boşanıyor mu?

Oktay Kaynarca geçen temmuzda evlendiği reklamcı Melek Angun ile boşanmaya hazırlanıyor.


Ünlü oyuncu boşanmaya ilişkin sorulara yanıt vermezken, Melek Angun'un eşinden şiddet gördüğü öne sürüldü.

Evliliği kısa süren ünlü isimlere Oktay Kaynarca da katıldı. Evlenip çoluk çocuğa karışmayı çok istediğini her fırsatta dile getiren Kaynarca'nın(48) geçen yıl sürpriz bir kararla önce Bursa'da nişanlandığı, ardından da temmuz ayında İstanbul'da Kilyos Solar Beach'te evlendiği reklamcı Melek Angun(32) ile evliliğinin çatırdadığı ortaya çıktı. Milliyet'in haberin göre, eşiyle yaşadığı evden ayrıldığı ve boşanma kararı aldığı öğrenilen Kaynarca, şu günlerde aralarında Mehmet Aslantuğ'un da bulunduğu arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yapıyor.

‘KARDEŞİYİM'

Konuyla ilgili bir açıklama yapması beklenen ünlü oyuncu boşanma kararıyla ilgili soruları cevaplamaktan şimdilik kaçınıyor ve telefonunu “Ben Oktay değilim, kardeşiyim” diyerek açıyor.
Yıllarca sanat dünyasında müzmin bekar olarak tanınan Kaynarca geçen yıl mayıs ayında uzun yıllardır hayatında olduğunu ancak inişli çıkışlı bir ilişki yaşadığını açıkladığı Melek Angun'u mayıs ayında Bursa Mustafakemalpaşa'da oturan ailesinden istemiş, 3 ay içinde de nikah masasına oturmuştu.

EŞİNİ ŞİKÂYET Mİ ETTİ?

Bu ani nikahın Angun'un hamileliğinden kaynaklandığı iddiası gündeme gelmiş ancak asılsız çıkmıştı. Yeni iddiaya göre Kaynarca evlendiği halde gece hayatından vazgeçmedi.
Angun da bu durumu bilip bir süre sessiz kaldı. Eşinin cep telefonunda birçok kadınla mesajlaştığını gören Angun, son dönemde ise Kaynarca'nın özellikle bir kadınla çok samimi olduğunu öğrendi. Bu yüzden sık sık kavga etmeye başladı. İddiaya göre kavgalardan birkaçında Kaynarca, eşine şiddet uyguladı. Angun'un konuyla ilgili rapor alıp suç duyurusunda bulunduğu konuşuluyor.

ÖZGÜ NAMAL'LA YENİDEN Mİ?

Kaynarca'nın evliliğini bitirme kararı aldığı ortaya çıkınca hayranları sosyal medyada ünlü oyuncunun geçmişte yedi yıl süren bir ilişki yaşadığı Özgü Namal ile yeniden beraber olmasını istediklerini yazdı.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER