ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2014 Pazartesi 15:35

Oğuzhan Koç'un konser heyecanı

Oğuzhan Koçun konser heyecanı

Oyuncu, senarist Oğuzhan Koç 3 Adam'a ara verdikleri şu günlerde müzisyen kimliğiyle hayranlarıyla konserlerinde buluşmaya hazırlanıyor.


Koç, ilk albümü 'Ben Hala Rüyada' ile şubat ayından itibaren konserlerine başlıyor. 7 Şubat'ta Playlist organizasyonluğunda gerçekleşecek bu konserlerin ilk ayağı Bursa'da gerçekleşecek.

Her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı ve Esen Müzik etiketiyle piyasaya çıkan "Ben Hala Rüyada" albümü ile Oğuzhan Koç, ilk konserini 7 Şubat'ta çocukluğu ve ilk gençliğinin geçtiği Bursa'da, Merinos Kültür Merkezi'nde verecek.

Kendi şarkılarını bestelemeye 15-16 yaşlarında başlayan Oğuzhan Koç, pop tarzındaki "Ben Hala Rüyada" albümünde birbirinden değerli müzisyenlerle çalıştı.

Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Alper Erinç'in yaptığı ve Ozan Doğulu'nun da 2 düzenlemesi bulunan albüm 2.5 yıl süren hazırlık aşamasının ardından tamamlandı.

Albümün çıkış parçası olan Ayy, Bu Yol Uzar, Gitsem Diyorum, Her Aşk Bir gün Biter, Bitmedi Elem, Neşeli Ayrılık Şarkısı, Al Ahını, Yanımda Olsan şarkılarının yanı sıra "Yüzük" parçasında Oğuzhan Koç'a yakın dostları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak eşlik ediyor.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER