ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 10:52

O Ses Türkiye'de bir ilk yaşandı

O Ses Türkiyede bir ilk yaşandı

Jüri üyeleri hikayelerini öğrenince hayran kaldı.


O Ses Türkiye'de yarışmasında katılan Emine ve Ferhat Başol çifti bir ilk gerçekleştirdi.

Yarışmaya Afyonkarahisar'dan katılan 4 yıllık evli olan Emine ve Ferhat Başol çifti birlikte Seni Seviyorum parçasını seslendirdi. Çiftin şarkısı sırasında ilk önce Hadise butona basarak geri döndü. Daha sonra sırayla Gökhan, Ebru Gündeş son olarakda Murat Boz geri döndü. Hadise sahnedeki çift evli olduğunu öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Hadise 'Siz yarışmaya katılan ilk evli çiftsiniz. Bu yarışmada bir ilk oldu' dedi. Hadise ikilinin sürekli birlikte olduğunu zaman zaman düet yaparak çalıştıklarını öğrenince 'böyle aşklar hala varmı? Sizin aşkınızı alkışlıyorum lütfen birbirinizden ayrılmayın. Keşke aşık olsam da şu hisleri ben de yaşasam' dedi. Bunun üzerine Ebru Gündeş 'Malum Hadise şu an yanlızsın bundan dolayı bu duyguları özlüyorsun' diyerek şaka yollu Hadiseye takıldı.

Final aşamasına geçildiğinde Hadise, Emine ve Ferhat Başol çiftine 'ilk önce size ben döndüm beni seçmelisiniz diyerek şaka yollu çağrıda bulundu. Emine ve Ferhat Başol tercihlerini Hadise'den yana kullandılar.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER