ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Kasım 2012 Çarşamba 10:49

Nihat yine yaptı yapacağını

Nihat yine yaptı yapacağını

"Burada Laf Çok" programına katılan Nihat Doğan teknik direktörlüğü hakkında öyle bir laf etti ki...


Ekranlarda sıradışı sözleri ve hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken türkücü Nihat Doğan'ın bir yeteneği daha ortaya çıktı. Ortalık karıştı.

Bir süredir amatör kümede yer alan Büyükderespor'un teknik direktörlüğünü yapan ünlü türkücü Nihat Doğan, konuk olduğu Burada Laf Çok programında ilginç açıklamalara imza attı.

Mesut Yar'ın sunduğu programda konu Nihat Doğan'ın teknik direktörlüğüne gelince stüdyoda yer yerinden oynadı. Bir süre ekrana Nihat'ın teknik direktörlü performansına ilişkin görüntüler gelirken, kendisine hırsı ile oyuncuları motive ettiği yönünde iltifatlar geldi.

"TERİM-MORINHO ARASI BİR ŞEYİM"

Bunun üzerine söz alan Nihat Doğan da teknik direktörlükte yeni olduğunu ve ileriye yönelik hedefleri olduğunu vurguladı. Guardiola ve Alex Fergusson'un dışında, Fatih Terim ile Jose Morinho arasında bir yerde olduğunu kaydeden Nihat Doğan bu sözleriyle Mesut Yar'ı gülme krizine sokacaktı.

NİHAT'IN MORINHO SEVGİSİ

Teknikdirektörlükte kendisine Real Madri'in ünlü hocası Jose Morinho'yu örnek aldığını söyleyen Doğan, "Fergusson ve Guardiola olamam. Ben daha Fatih Terim ile Morinho arası bir yerde duruyorum. Morinho'nun yenilgiyi kabullenememesinii ve kazanma arzusunu seviyorum" diye konuştu.

MORINHO İÇİN KRAL TAKIMINI TUTTUM

Bazen abarttığı taraflar oluyor, topçuları galeyana getirmek için rakip takımı rencide ediyor falan. Ben bunları bilinçli yaptığını düşünüyorum. Biz o kadar abartmasak da motivasyonda iyiyiz. Morinho Porto'dayken ben de Portuluydum. Sonra onun için Chelseali oldum, sonra yine onun için Inter'i tuttum ve şimdi de Real Madrid'i tutuyorum. Hayatımda ilk kez bir kral takımını tutuyorum bu da Morinho için.

İŞTE NİHAT DOĞAN'IN O AÇIKLAMALARI

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER