ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2014 Pazartesi 15:12

Nihat Doğan Twitter'da fena saldırdı!

Nihat Doğan Twitterda fena saldırdı!

2011 Survivor'ın 1.'si Derya Büyükuncu'nun ödülü aldıktan sonra kaybolunca Nihat Doğan'ın diline düştü.


Nihat Doğan ile finale kalan Milli yüzücü Derya Büyüküncu 500 bin liralık ödülün sahibi olmuştu.

Nihat Doğan finalde birinciliği kaptırdığı Derya Büyükuncu'nun ödülün yarısını bağışlamadığını öğrenince sosyal medya üzerinden saydırdı.

Derya Büyükuncu final konuşmasında "yarışmayı kazanması durumunda ödülün yarısını işitme engelli çocuklara bağışlayacağını' söylemişti. Survivor'ı yapan Acun Medya da Derya Büyükuncu ile 'paranın yarısının bağışlanacağına dair' kontrat yapmıştı. Ancak Derya Büyükuncu parayı aldıktan sonra Türkiye'yi terkedip Amerika'ya gitti. Engelli çocuklara söz verdiği parayı bağışlamayınca da Acun Medya peşine düştü.

Amerika'ya yerleştiği belirtilen Büyükuncu'nun telefonlarını da değiştirdiği söyleniyor. Survivor'un yapımcısı olan Acun Medya'ın genel koodinatörü Ebru Atasav "Derya'ya 3 aydır ulaşamıyoruz. paranın yarısını bağışlayacağı kontratta da yazılı. 1 hafta daha bekleyeceğiz ve bu sürenin sonunda hemen yasal yollara başvuracağız. Engellilerin parasını Derya'ya bırakmayacağız. Dünyanın öteki ucuna da gitse bu parayı ödemek zorunda" dedi.

Büyükuncu'ya 'hırsız' diyen Nihat Doğan, "paraları getir" diye seslendi. İşte yazdıkları; HİRSİİİİZZ VAAARRRR. :) Sözünün eri olmak herkese nasip olmaz BÜYÜKUNCU KAYIPLARA KARIŞTI.

*#survivor da efendilige aldanmamak lazim cunku onumuzde milli yuzucu deryanin milli hirsiz cikmasi gibi buyuk bi rezalet var.

*Parayi indirip kacmis telefonlarini degismis tam sahtekar çıkmış. Milletin gozune baka baka dolandirdi karaktersiz sunepe..

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER