ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 20:44

Nejat İşler'e kesin teşhis kondu

Nejat İşlere kesin teşhis kondu

5 gündür yoğun bakımda tedavisi devam eden Nejat İşler'in zatürre olduğu öğrenildi.


Bodrum’da tedavi gördüğü hastaneden İstanbul’a getirilen oyuncu Nejat İşler’in, sağlık durumunda iyileşme olduğu ve tedaviye cevap verdiği belirtildi. İşler’in doktorunun açıkladığı bilgilere göre genel olarak hastalarının durumunun kritik halinin devam ettiğini, ve bu nedenle de sadece anne ve babasına ziyaret için izin verildiğini söyledi.

İşler’in tedavi gördüğü Maslak’taki hastanenin doktoru Prof.Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, basın mensupların açıklamalar yaptı. Oyuncu İşler’in sağlık durumunun kritik seviyeli olarak takip edildiğini, ancak genel olarak olumlu gelişmeler de gözlendiğini belirten Çuhadaroğlu, bu nedenle hasta ziyaretlerini kısıtlı tuttuklarını ve sadece anne babasına izin verildiğini kaydetti.

İşler’in, uygulanan tedaviye olumlu cevap verdiğini ve bu nedenle Bodrum’dan İstanbul’a getirildiğini belirten Çuhadaroğlu, İşler’in hastalığının solunum yolu enfeksiyonu zatürre olduğunu ifade etti. Son zamanlarda çok yaygın şekilde enfeksiyonlar görüldüğünü ve bunun dünyanın pek çok ülkesinde bulunduğunu hatırlatan Çuhadaroğlu, İşler’in durumunun da benzer olduğunu, kendi hastanelerinde de bu gibi pek çok vakanın bulunduğunu ifade etti.

Çuhadaroğlu, hasta ile ilgili spekülatif haberlere itibar edilmemesini isteyerek, hastane kökenli bilgiler dışındaki ifadelere rağbet edilmemesini istedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER