ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 17:40

Naz Elmas, Galatasaraylı futbolcuya abayı yaktı!

Naz Elmas, Galatasaraylı futbolcuya abayı yaktı!

Magazin ve spor dünyası, bu dedikoduyla çalkanıyor.


Dedikoduların kahramanı ise özel hayatlarıyla sık sık gündem olan Naz Elmas ile Burak Yılmaz. Önceki hafta düzenlenen Başarım Sensin Derneği'nin yardım yemeğinde tanışan ikili, gece boyu aynı masada oturdu.

Samimi görüntüler...

Davette Galatasaraylı yıldızın formasını açık arttırmayla satışa sunma görevi de Elmas'a düştü. Güzel oyuncu ile Burak'ın o geceki samimiyeti de kimsenin gözünden kaçmadı. Dedikodu kazanı da bu samimi görüntülerin ardından kaynamaya başladı. Bir süredir kalbi boş olan Naz Elmas, iddiaya göre genç kızların gözdesi olan yıldız futbolcuya abayı yaktı. Yakın çevresine de Burak Yılmaz'dan hayranlıkla bahsettiği konuşulan güzel oyuncu, davet gecesinde Burak'ın cep telefonu numarasını da aldı.

Lig bitiminde...

Naz Elmas, dedikodulara göre yardım gecesinin ertesi günü Galatasaraylı yıldıza mesaj attı. İkili arasında kısa süreli bir mesajlaşma gerçekleşti. Ancak ligin bitmesine sayılı haftalar kala tüm enerjisini ve vaktini takımına ayırmak isteyen Burak Yılmaz, Naz Elmas'la olan yakınlaşmasını askıya aldı. İkilinin arasında bir aşk olup olmayacağını ise önümüzdeki haftalar gösterecek.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER