ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Aralık 2014 Çarşamba 16:51

Müge Anlı'nın programında şok!

Müge Anlının programında şok!

Müge Anlı'nın programında kavga çıktı. Ortalık karıştı...ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı canlı yayın kavgasıyla karıştı. 5 aydır kayıp olan 11 yaşındaki kızı Kader Yeşil'i arayan Ayşe Hanım, kızının kaybolmasıyla bağlantısı olduğu iddia edilen dayısının eşi Sevilay Hanım'a saldırdı.

Sevilay Hanım'ın yaptığı açıklamalara sinirlenen Ayşe Hanım, "Sen benim hayatımı karıştırma' diyerek yerinden fırladı. Daha stüdyodakiler ne olduğu anlamadan da Sevilay Hanım'ın üstüne atladı. ATV şoke eden kavga üzerine hemen yayını kesti.

Reklam arasından sonra Müge Anlı, Ayşe Hanım'a tepki gösterdi; Çok iki yüzlü buluyorum. 11 yaşındaki çocuğunu bu kadına yatıya göndermişsin. Kızın kaçtıktan sonra Sevilay ile görüş, stüdyoya gelince üzerine saldır. Yapmayın çok ayıp buluyorum gerçekten. Buradan çıkıyorsunuz kol kola geziyorsunuz, burada herkesin bir efelenmesi tutuyor. Çok iki yüzlü buluyorum". Ayşe Hanım ise "Kusura bakma gerçekten. Hepinizden özür diliyorum" dedi. Müge Anlı, "Kusura bakıyorum" dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER