ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2014 Cuma 15:57

Meryem Üzerli değil Beren Saat oynayacak!

Meryem Üzerli değil Beren Saat oynayacak!

Tims Prodüksiyon, yeni Osmanlı dizisi "Kösem Sultan"ın ilk tanıtım filmini "Muhteşem Yüzyıl"ın final bölümü sırasında yayınladı. Dizide Kösem Sultan'ı kimin oynayacağı merak konusu oldu. Kulislerde konuşulan isimin ise Beren Saat'in olacağı iddia ediliyor.


Tims Prodüksiyon, yeni Osmanlı dizisi “Kösem Sultan”ın ilk tanıtım filmini “Muhteşem Yüzyıl”ın final bölümü sırasında yayınladı.

1,5 yıl sonra yayınlanması planlanan dizide Kösem Sultan’ı kimin oynayacağı merak konusu oldu. Kulislerde konuşulan isim; Beren Saat.

BEREN SAAT Mİ MERYEM ÜZERLİ Mİ?

1,5 yıl sonra yayınlanması planlanan dizinin ilk görüntüleri, seyircinin aklına “Meryem Uzerli, Hürrem Sultan’ın ardından ekranlara Kösem Sultan rolüyle mi dönecek?” sorusunu getirdi.

Ancak başrol için kulislerde adı geçen isim Meryem Uzerli değil, en son “İntikam” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Beren Saat. Dizinin tanıtımında yer alan kızın kumral olması dedikoduları güçlendirirken, Star TV yönetiminin de Kösem Sultan rolünde Saat’i istediği söyleniyor.

OSMANLI TARİHİNİN EN ETKİLİ KADINI

Osmanlı tarihinin en etkili kadınlarından biri olan Kösem Sultan, 1590 yılında Yunanistan ’da doğdu. Asıl adı Anastasia’ydı. 15 yaşındayken İstanbul ’a gönderildi, Sultan I. Ahmet’e haseki oldu. Keskin zekasıyla padişahı etkiledi, kısa zamanda bütün saraya nüfuzunu kabul ettirdi.

İki oğlu padişah olan, aynı zamanda torununun da padişahlığını gören Kösem Sultan’ın hayatı, birçok dizi ve filme konu oldu. Sinem Vural- Hürriyet 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER