ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 21:51

Merve Boluğur terk edildi

Merve Boluğur terk edildi

Güzel ve başarılı oyuncu Merve Boluğur'un işadamı Burak Mursaloğlu tarafından terk edildiği ortaya çıktı.


‘Küçük Sırlar' dizisindeki başarılı oyunculuğunun ardından kendisinden söz ettirmeye başlayan ve dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur, bu sezon ‘Kuzey Güney' dizisiyle karşımıza çıkmıştı.

Canlandırdığı karakterin yanı sıra, yine güzelliğiyle de herkesi kendisine hayran bırakan Merve Boluğur, rol aldığı dizinin final yapmasının ardından kendisini Bodrum'a attı.

'Kuzey Güney' dizisinde 'Zeynep' karakterini canlandıran Merve Boluğur'un aşk yaşadığı Burak Mursaloğlu'yla ilişkisinin iki ay önce bittiği ileri sürüldü.

Ayrıldıklarını saklayan Boluğur'un, ilişkilerine nokta koyan Mursaloğlu'yla barışmak için ümitli olduğu söylendi. Oyuncunun ayrılık iddialarını kabul etmeyip, araya yakın arkadaşlarını sokarak ilişkilerini kurtarmak için büyük çaba harcadığı konuşuluyor.

Evlilik planları yaptığı sırada terk edilen Boluğur, sevgilisine barışmak için attığı tüm mesajlara red cevabı aldığı iddia edildi. Her yaz Mursaloğlu'nun memleketi Hatay'da tatil yapan Boluğur, geçen günlerde Bodrum'da Murat Dalkılıç'la objektiflere takılmıştı.

Murat Dalkılıç'la yakınlaşan oyuncunun, eski sevgiliye nispet yaptığı iddialar arasında. Mursaloğlu'nun ise çıkan haberler ve fotoğraflar sonrasında yakın çevresine, "Bu ilişki artık çok uzadı, sıkıldım. Kafamda tamamen bitirdim. Bundan sonra önüme bakacağım. Yeni planlar yapıyorum" dediği öğrenildi. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER