ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Açık
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2014 Perşembe 00:33

Merhamet'te aksiyon dolu final!

Merhamette aksiyon dolu final!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Merhamet 44. Bölümü ile final yaptı. izleyiciyler son dakikalarda hop oturup hop kalktı.


Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları, iki sezondur büyük bir ilgiyle izlenen sevilen dizisi “Merhamet” Çarşamba akşamı, uzun süre hafızalardan silinmeyecek final bölümün ardından ekrana veda etti. Dizinin finalinde izleyicileri büyük sürprizler vardı.

Deniz’le Sermet, Narin’in doğumuna çok az bir süre kala aylarca süren dünya turunu tamamlayıp, doğumda yanlarında olmak için dönerler. aslında bu beş aşy süren balayının ardından aukat Erol'un Sermet'i öldürmeyi kafasına koyması ve bunu Deniz'in bilmemesi vardır. 

Narin’in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat’ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin’i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can’ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.

Irmak’ın Cenk ile ilişkisi ciddileşmeye başlamış ve Cenk, Irmak’a karşı dürüst olmaya karar verir. Irmak her şeyi öğrenir ve ilişkiye devam ederler.

Deniz’in bir buçuk aylık olduğu haberi Sermet’i sevinçten havalara uçurur. Bu mutlu haberi paylaşmak amacıyla Narin ve Fırat’ı yemeğe davet eder. İşte ne olduysa orda olur.

Avukat Erol’un adamları Sermet ve adamlarını tek tek vururlar. Bu arada Deniz Sermet’i vuracak olan adamı öldürür. Bunun etkisi ile arabaya atlar son sürat Narin ile ölüme giderler.

Hem takip görseli hem de ölümdeki Narin-Deniz diyaloğu bütün dostları duygulandırdı. 

Sezen Aksu’nun Kavaklar şarkısı eşliğinde akan son dakikalar izleyiciyi duygulandırdı.
 

KAYNAK:
yazete.com
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER