ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Haziran 2014 Perşembe 13:36

Mehmet Ali Alabora'dan iddialara şaşırtan cevap

Mehmet Ali Alaboradan iddialara şaşırtan cevap

Birçok ülkede iş yapmaya çalıştığını söyleyen ünlü oyuncu, hakkındaki iddiayla ilgili konuştu.Gezi olayları sonrasında hedef gösterildiğini belirterek "Can güvenliğim yok" diyen Mehmet Ali Alabora, bir süredir eşi Pınar Öğün'le Londra'da yaşıyor.

Londra'da yaşayan oyuncunun İngiliz vatandaşlığına geçmek için girişimde bulunduğu öne sürüldü. Birçok ülkede iş yapmaya çalıştığını söyleyen Alabora, hakkındaki iddiayla ilgili, Güneş gazetesinden Birsen Altuntaş'a konuştu.

"İSTEMEKLE OLACAK ŞEY DEĞİL"

"Almanya'da bir operada oynadım. Şu an İngiltere'deyim. Burada bir takım işlerim var. Bir haftadır da zaten başkanlığını yaptığım Oyuncu Sendikası'nın Atina'daki toplantısındaydım. Şu anda buraya yerleştim durumu yok.

İngiliz vatandaşlığına geçmeyi çok istiyorum demekle olacak bir şey değil. Bir takım projeler var. Onların peşinden koşturuyorum. Şu anda burada işler oluyor. Ben de çalışmaya çalışıyorum. Nerede iş varsa orada olmaya, oyunculuk yapmaya, proje geliştirmeye çalışıyorum. Şu anda Türkiye'ye dönme planım yok. Eylülde Oyuncu Sendikası'nın Genel Kurulu var. Ben de büyük ihtimalle o zaman gelirim."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER