SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 11:21

Mahvoluruz silin o fotoğrafları

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/ss-1490117-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ss-1490117-622x360.jpg
Mahvoluruz silin o fotoğrafları

Tarkan’ın ve Sıla’nın eski aşkları öpüşürken görüntülendi.


Tarkan’ın eski aşkı Bilge Öztürk ile şarkıcı Sıla’nın eski aşkı Özgür Mumcu, öpüşürken görüntülendi. Öztürk, “İkimizin de sevgilisi var mahvoluruz” derken, Mumcu para teklif etti: Silin onları, size para vereyim!

MAHVOLURUZ SiLiN O FOTOĞRAFLARI!

İKİLİ önceki akşam Asmalımescit’teki bir mekanın önünde, ayaküstü eğleniyordu; öpüşmeye başladıkları an, fotoğraflarının çekildiğini fark edip şok oldular. Mumcu, elini cebine soktu ve meslektaşlarını aşağılayarak “Arkadaşlar bu fotoğrafları silmeniz için kaç para lazım? Lütfen silin, istediğiniz parayı size vereyim” dedi.

Gazetecilerdn ‘hayır’ yanıtını alan Mumcu’nun yardımına Bilge Öztürk yetişti. Öztürk, “Arkadaşlar lütfen fotoğrafları silin. İkimizin de sevgilisi var, ikimiz de mahvoluruz. İsterseniz size poz verelim ama bu fotoğrafları silin” teklifinde bulundu. Olumsuz yanıt alan ikili eğlendikleri mekana geri döndü.
 

Kaynak: milliyet

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Murat fena ’boz’du

SONRAKİ HABER

Şarkıları hep bir ağızdan söylediler

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.