ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 01:27

Lost efsanesi geri mi dönüyor?

Lost efsanesi geri mi dönüyor?

Efsane dizinin oyuncu kadrosu, 10'uncu yıl dönümü için yeniden bir araya gelebilir...


Bir uçak kazasından kurtulup ıssız bir adaya düşmelerinin üzerinden neredeyse dokuz yıl geçti. Dizide Ben Linus karakterini canlandıran Michael Emerson, dizinin 10’uncu yılı nedeniyle hayranların oyuncu kadrosunu yeniden birlikte görme şansları olabileceğini söyledi.

Kulağına tekrar birleşmeyle ilgili pek çok şeyin geldiğini belirten Emerson, eğer böyle bir şey olursa, diziyi mantıklı bir zemine oturtmanın oldukça zor olacağını da ekledi.

Dizinin yaratıcılarından Damon Lindeof ise, “10’uncu yıldönümünün bir yandan tekrar bir şeyler yapmak için mükemmel bir zaman olduğunu, ancak diğer yandan belki böyle bir oluşum için fazla erken olabileceğini” söyledi. Lindeof, bütün kuşkularına rağmen “Böyle bir organizasyon olursa, bunun parçası olmamak için deli olmak gerektiği” düşüncesinde.

Lost’un pek çok oyuncusu diziden sonra farklı yapımların içinde yeniden bir araya geldi. Dizi oyuncularından Henry Ian Cushick (Desmond Hume) ve Jorge Garcia (Hurley Reyes) yakında CBS kanalında yer alan bir yapımda Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon) ve Terry O’Quinn’e (John Locke) katılacaklar.
Yine dizi oyuncularından Mark Pelligrino, Michael Emerson’un Lost kadrosundan Alan Dale ve Ken Leung’la birlikte yer aldığı ‘Person of Interest’e katılmaya hazırlanıyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER