ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2014 Çarşamba 16:06

Kurt Seyit, resti çekti

Kurt Seyit, resti çekti

Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin ekranlara veda etmesi söylentilerinin üzerine dizi biterse hiçbir projenizde olmam dedi.


Geçen mart ayında başlayan Kıvanç Tatlıtuğ’un son dizisi "Kurt Seyit ve Şura", reytinglerde beklenenin altında kalması üzerine hayal kırıklığı yaşatmıştı. Ardından da yapımın kaldırılması gündeme gelmişti. Dizinin yayınlandığı Star TV’nin, yapım şirketi AY Yapım’a dizinin kaldırılması yönünde fikir beyan ettiği fakat bu karardan Tatlıtuğ’un resti sayesinde dönüldüğü ortaya çıktı. Akşam'ın haberine göre son dönemin en popüler oyuncularından olan ve bölüm başı 70 bin TL alan oyuncunun kanal yönetimine, "Eğer dizimi bitirirseniz, bir daha hiçbir projenizde oynamam" diyerek tavır aldığı iddia edildi.

KAYBETMEYİ GÖZE ALAMADILAR

Tatlıtuğ gibi geniş hayran kitlesi olan bir oyuncuyu kaybetmeyi göze alamayan kanal yönetimi ise durumu tekrar gözden geçirdi. Yapılan değerlendirme sonucu da Kurt Seyit ve Şura’nın ikinci sezon da devam ettirilmesine karar verildi.

RUSYA TUZLU GELDİ İSTANBUL'A DÖNDÜ

Nermin Bezmen'in aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin çekimleri Rusya'da başlamıştı. Ancak maliyetin, ayrılan bütçeye fazla gelmesi sonucu sıkıntıya düşen ekip, hikayeyi İstanbul’a taşıdı. Bu kararla hem seyirciye daha yakın olunması hem de maliyetin azaltılması sağlanmıştı.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER