ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 01:44

Kızının eski nişanlısıyla beraber

Kızının eski nişanlısıyla beraber

İlerleyen yaşına rağmen çılgın hayat tarzından vazgeçmeyen Demi Moore hakkında lginç iddia...


Eski kocası aktör Bruce Willis ile yollarını ayırdıktan sonra kendisinden 16 yaş küçük Ashton Kutcher ile birlikte olan Demi Moore yeni bir sevgili bulduğu öne sürüldü.

Çılgın hayat tarzı ile hem medyanın hem de ailesinin eleştirilerine maruz kalan ünlü oyuncunun yeni sevgilisi yine hem kendisinden yaşça oldukça küçük, hem de kızının eski nişanlısı ile birlikte olduğu iddia edildi.

İddiaya göre 51 yaşındaki Moore’un bu kez eski eşi Bruce Willis’ten olan kızı Rumer’un Beverly Hills'te restoran işletmecisi eski nişanlısı Harry Morton ile görüldü.

Kimi yabancı magazin siteleri ikilinin benzer bir hayat görüşüne sahip olduğu için ilişki yaşadıklarını yazarken kimi siteler ise durumun ilişki boyutunda olmadığı sadece bir yemek olduğu görüşünde.

AYRILIKTAN SONRA TOPARLANAMADI

Moore, eşi Kutcher kendisini aldattıktan sonra çift boşanmıştı. Boşanmanın ardından uzun süre toparlanamayan Moore, aylarca rehabilitasyon kliniklerinde kaldı. Ardından da abartılı davranışlar sergilediği partilerde görüntülendi. Lenny Kravitz ile birlikte gittiği partideki davranışları uzun süre konuşuldu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER