ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2014 Salı 10:14

Kıvanç'tan sevgilisine sürpriz

Kıvançtan sevgilisine sürpriz

Ahmet Kaya şarkıları söyledi ve ilan-ı aşk etti.


"Kurt Seyt ve Şura" dizisinin başrol oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Başak Dizer için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi...

Cihangir'deki Demeti adlı mekanda gerçekleşen doğum günü partisi akşam saatlerinde başlayarak gecenin geç saatlere kadar devam etti. Milliyet gazetesinin haberine göre doğum günü partisine Galatasaraylı yıldız futbolcu Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau'nun yanı sıra Kıvanç Kasabalı, Sedef Avcı ve Tanem Sivar gibi isimlerde katıldı. Mekan içerisinde doğum günü pastasını sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'la üfleyen Başak Dizer, "Hepinize geldiğiniz ve beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim" dedi. Mekandan ilk olarak Wesley Sneijder ayrılırken Kıvanç Tatlıtuğ yıldız futbolcuyu kapıya kadar uğurladı.
Aracının gelmesini bekleyen Wesley, Tatlıtuğ'la yaklaşık 10 dakika kapıda sohbet etti. Aracının gelmesiyle mekandan ayrılan yıldız futbolcu muhabirlere Türkçe olarak "İyi akşamlar" dedi. Yolanthe Cabau ise gece yarısı mekandan ayrılırken Türkçe cümleler kurması şaşkınlık yarattı. Görevliden taksi isteyen Yolante "Taksi için teşekkür ederim. Hepinize kolay gelsin, iyi akşamlar" dedi.

Kıvanç'tan sevgilisine "Seni seviyorum"

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çifti çocukları için mekandan erken ayrıldı. Başak Dizer'in doğum gününü kutladıklarını belirten ikili, "Her şey çok güzel geçti, biz de arkadaşımızı yalnız bırakmadık" dedi. Mekan içerisinde Ahmet Kaya'nın şarkılarını seslendiren Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisine duygulu anlar yaşattı.

Partiye katılanlarla şarkı söylemeye başlayan Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer'e "Seni çok seviyorum" dedi. Saat 01:30'da mekandan en son ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti el ele basın mensuplarına poz verdi. Muhabirlerin sorularını geri çevirerek yanıtsız bırakmayı tercih eden ikili "Her şey çok güzeldi, teşekkür ederiz" diyerek taksiye bindi. Taksi şoförünün direksiyonda olmamasıyla şaşkınlık yaşayan ikili yaklaşık 5 dakika araç içinde beklemek zorundan kaldı. Durumu toparlamak isteyen Tatlıtuğ, taksinin kapısını açarak muhabirlere hal hatır sordu. Taksi şoförünün gelmesiyle çift mekandan ayrıldı.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER