ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 05:09

Kıvanç, Kenan'ı solladı!

Kıvanç, Kenanı solladı!

Geçtiğimiz ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belli oldu.


Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, Aralık ayında magazin haberlerinde en çok Sezen Aksu’nun adının yer aldığı belirlendi.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki binden fazla gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesi sonucunda, yılın son ayında Minik Serçe’nin toplam 439 kez haberlerde isminin geçtiği ortaya çıktı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz 327 haberle ikinciliği alırken, Hülya Avşar 316 haberle üçüncü sırada yer aldı.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında 302 haberle İbrahim Tatlıses yer alırken, süperstar Ajda Pekkan 273 haberle beşinci sırada bulunuyor. Demet Akalın isminin yer aldığı 198 haberle altıncı olurken, Tarkan ise 201 haberle yedinci sırayı aldı.

Aralık ayı magazin dünyasının “Top On” sıralamasında Kıvanç Tatlıtuğ 199 haberle sekizinci, evlilik yolunda ilk adımı atan Sinem Kobal, futbolcu Arda Turan ile birlikte 182 haberle dokuzuncu olurken, Kenan İmirzalıoğlu ise 161 haber ile onuncu sırada yer aldı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER