ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 16:13

Kırca, Birand'ı çıldırttı

Kırca, Birandı çıldırttı

Ünlü sanatçıları vatan hainliği ile suçlayan Levent Kırca, Mehmet Ali Birand'ı çok sinirlendirdi.


Tiyatrocu Levent Kırca'nın sanatçılara tepkisi oldukça yankı uyandırdı. Kırca'nın "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum" demesi Mehmet Ali Birand'ın tepkisini çekti.

Birand, Kırca için, "Ne demek vatan haini anlayabilmiş değilim. Farklı bir görüşe vatan haini demek çok ağır bir şey ve yazık." diye konuştu.

KIRCA ÖNCE KILIÇDAROĞLU'NA SONRA SANATÇILARA YÜKLENMİŞTİ

Ünlü tiyatrocu Levent Kırca, Sanatçılar Girişimi'nin düzenlediği gecede CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının "işi olduğu" gerekçesiyle öne çekilmesine sinirlenmişti. Kılıçdaroğlu'ndan sonra sahneye çıkan Kırca, yaklaşık beş bin kişinin katıldığı gecede, "Bu geceye geliyorsan, bekleyeceksin. İşi varmış diye gidiyormuş. Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu dü..." demişti.

Kırca'nın sert tavrı bununla sınırlı kalmamış ünlü sanatçıları da bombalamıştı. Sanat camiasında fikirlerini değiştirenler olduğunu belirten Kırca, "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum" diye konuşmuştu.

O GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

BİRAND'DAN KIRCA'YA TEPKİ

Kırca'nın bu konuşmalarından sonra Kanal D anchormani Mehmet Ali Birand, canlı yayında ünlü tiyatrocuya tepki gösterdi. Kanal D'de yayınlanan haber sonrası yorumlarda bulunan Birand, "Ne demek vatan haini anlayabilmiş değilim. Farklı bir görüşe vatan haini demek çok ağır bir şey ve yazık." diye konuştu.

BİRAND BÖYLE TEPKİ GÖSTERDİ. iZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER