ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mart 2014 Cuma 22:05

Kendi Survivor'da haciz memurları kapıda

Kendi Survivorda haciz memurları kapıda

Survivor Adası'nda yarışan Tolga Karel'e haciz şoku...


2005 yılından kalan 10 bin TL'lik borcunu ödemediği iddiasıyla Karel'in Beylerbeyi'nde yaşadığı üç katlı evininde önceki gün avukatlarla icra memurları haciz işlemi başlattı.

Survivor yarışması için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Tolga Karel'in başı bu kez 2005 yılında çalıştığı eski müzik şirketine olan borcunu ödemediği iddiasıyla derde girdi.

Şirketin avukatları önceki gün adres tespiti yaptıkları Karel'in Beylerbeyi'ndeki üç katlı evine gitti.

Avukat ve haciz memuru, kapıyı açan Karel'in eşi Günay Musayeva'ya, eşinin borcundan dolayı gelen haciz kararını gösterip, içeride tespit yapacaklarını belirtti.

Musayeva'nın "Bu borçtan benim haberim yok. Burada Tolga değil ben yaşıyorum. İçeriye giremezsiniz" sözleri tansiyonu yükseltti.

Bunun üzerine haciz memurlarıyla avukatlar, yanlarına aldıkları polis memurlarıyla aynı adrese tekrar geldiler. Bu sırada görüntülediğini fark eden Musayeva ise "Fotoğraflarımı hemen silin. Bu borçtan benim haberim yok. Neyin borcu bu? Burada Tolga değil, ben yaşıyorum. Niye 10 yıllık borç için şimdi Tolga burada yokken geliyorlar" diyerek, hem haciz memurlarına hem de gazetecilere çıkıştı.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Musayeva'nın bu çıkışlarının ardından apar topar eve gelen Karel'in eski polis memuru babası Tufan Önce ise içerideki icra memurlarını tehdit etti.

Bahçede yaklaşık bir saat süren tarafların görüşmesi sırasında Tufan Önce'nin, avukatlardan birine "Beni yıkmadan içeriye giremezsin. Seni burada vururum" diyerek, tehdit etmesi ortamı gerdi.

Araya polis memurlarının girmesiyle sakinleşen taraflar uzlaşırken, borcun ödenmesi için Karel'in eşi ve babasına ise bir hafta müsaade tanındı.

Memurların evden ayrılmasından sonra gazetecilere açıklama yapan Tufan Önce ise "Bu adam Ali Güneşdoğdu üç kağıt yapmış. Abisi Yunus Güneşdoğdu'ya vermiş seneti alacaklı gösteriyor kendisini. Bunların alacakları yok. Tolga müzik yaparken Mod Müzik'ten Dilara Müzik'e geçtiği zaman bir taahütte bulunuyorlar karşılıklı. Onlar taahütlerini yapmadılar. Senet imzalattı Tolga bunlara. Dilara Müzik'ten de 25 bin lira para aldı bunlar. Şimdi Tolga yokken fırsat bilip evine haciz göndermişler. Burada art niyet var" sözleriyle iddiaları reddetti.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER