ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Kasım 2012 Çarşamba 09:30

Kenan'ın sohbeti kötü bitti

Kenanın sohbeti kötü bitti

Karadayı dizisiyle adından söz ettiren yakışıklı oyuncu, gazetecilerin sorularına önce cevap verdi, sonra kızdı. İşte Kenan'ı kızdıran olay...


Karadayı dizisiyle ekrana dönen Kenan İmirzalıoğlu, bir mekan çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Ancak yakışıklı oyuncu, gazetecilerin sonu gelmeyen sorularına bir süre sonra kızdı.

Set çalışmalarının çok yoğun olduğun belirten Kenan İmirzalıoğlu, Kadir İnanır’ın dizi eleştirilerini yorumladı. İmirzalıoğlu bir soru üzerine “Kadir Ağabey’in şu teşhisi doğru. Evet hikayeler bitmeye başladı. Evet senaristler için de zor durum. Her hafta 90 dakika ne yazacaklar? İnşallah bir yol bulunur” karşılığını verdi.

Aracı gelen oyuncu gazetecilerin sorularına devam etmesi üzerine “Arkadaşlar ne zaman bu sorular bitecek?” diyerek aracına yöneldi. Aracına bindikten sonra gazetecilerin görüntü alma çabasına sinirlenin oyuncu muhabirlere kızdı. Oyuncu, “Biz nasıl ortak zemin bulup anlaşacağız. ‘Kamerayı indirin’ diyorum, halen görüntü alıyorsunuz. Yapmayın arkadaşlar, evimin önüne kadar gelenler var. Sonra ‘Kenan yine gazetecileri fırçaladı’ diye yazacaksınız” dedi.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER