ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Aralık 2014 Çarşamba 10:43

Kazaz’dan Kılıçdaroğlu’na: Pensilvanya’da çiftlik kur

Kazazdan Kılıçdaroğluna: Pensilvanyada çiftlik kur

Katıldığı programda namaz kılmanın bel ağrılarından kurtulmasına faydalı olduğunu uygulamalı olarak anlatan manken Tuğçe Kazaz, hakkındaki eleştirilere sert yanıt verdi.


Katıldığı programda namaz kılmanın bel ağrılarından kurtulmasına faydalı olduğunu uygulamalı olarak anlatan manken Tuğçe Kazaz, hakkındaki eleştirilere sert yanıt verdi. Kazaz, Kemal Kılıçdaroğlu’na da “Git kendine Pensilvanya’da çiftlik kur” diye seslendi.

Manken Tuğçe Kazaz, önceki gün katıldığı programda namaz kılmanın bel ağrılarından kurtulmasına faydalı olduğunu uygulamalı olarak anlatmış, ardından çok sayıda eleştiri almıştı. Yaptığı açıklama ile sosyal medyada tartışma konusu olan Kazaz’ın, Twitter hesabı da hacklendi. Bugün Twitter hesabını geri alan model ve oyuncu Tuğçe Kazaz, kendini eleştirenlere Twitter üzerinden zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Tuğçe Kazaz, kendisini eleştirenler için şöyle yazdı: "Twitterımı ele geçirmek isteyenler görmüşlerdir ki verilen numarayı ben kullanmıyorum. Boşuna aramanıza gerek yok. Söylediklerim kime neden dokundu da zorbaca hesabımı hackliyorsunuz. Senin IŞİD’den farkın ne? Tam da programda söylediğim gibi haçlı zihniyetinin güdülen kalıntıları. Artık sıkılmadınız mı insan zihinlerinin putlaştırdığı Atatürk’ü kendi çıkarlarınıza alet etmeye. Yaşasaydı önce sizi yok ederdi herhalde. Cahiliye döneminde gelen Peygamberimiz (S.A.V) putları kaldırdı ama 21. yüzyılda modernize ettiğiniz putlarınızdan sıkılmadınız mı? Sizi gidi Amerika’nın güdümünde olan, Pensilvanya ile birleşen antidemokratik laikler. Bana dünyanın dört bir yanından linç kampanyası başlatan antidemokratik laikler, mahalle baskısının timsalleri gibisiniz."

"DİZİNİN DİBİNDE OTUR"

Türkiye’nin geliştiğini belirten Kazaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye gelişmekteyken paçasından tutup aşağı çekmekten vazgeçin. Var olmadığınız kimlik ezikliklerinizi bir de laiklik adı altında ortaya çıkarıp insanları kandırmaya çalışmıyor musunuz? Ama her şeye rağmen bu linç kampanyasının karşısında gerçek iman sahiplerinin desteğine saygılarımı sunuyorum. Benim hedef aldığım laiklik değil, herkesten daha çok laikliği savunurum. Benim sözüm laikliği çıkar ilişkileri için kullanıp yerlerde süründüren sürüngenlere. Zaten onlar da kendini muhatap alıp cevap veriyor. Ayrıca, namazın gizli kılınması gerektiğini savunanlara soruyorum bu kadar gizli olsa niçin camide cemaatle kılınır?”

Hiçbir partinin şemsiyesi altında olmadığını da belirten Kazaz, "Vicdanım varsa eğer dönüp sorduğumda insanlığa hizmet edenleri de görmezden geleceğimi, sizin gibi taşlayacağımı mı sanıyorsunuz? Tek taşlamam gereken sizin şeytanlarınızdır. Ey Kılıçdaroğlu, sen Pensilvanya ile birleşmediysen açıkla. Yok, birleştiysen git kendine Pensilvanya’da çiftlik kur. En azından dizinin dibinde otur” diye konuştu.

FACEBOOK’TAN DA AÇIKLAMA YAPTI

Kazaz, Facebook hesabından da bir açıklama yaparak, "Allah sizleri ıslah etsin dedi. İşte o açıklama:

"Bugüne kadar tüm gerçekliğimi, arayışımı korkmadan,sıkılmadan ,kendime farklı putlar yaratmadan,o putlar in korkusu ile ya da kendi içimde yaratmış olduğum duygu ile hareket etmeyip , hepsini toplum önünde paylaştım.Hristiyanlığı seçtiğimde de tüm tepkilere rağmen hiç bir zaman inanç yönündeki arayışımı sizlerden saklamadım. Ben kendi samimiyetimi ,kendi içtenliğimi çok iyi biliyorum.Tüm bu arayışlar sonunda Hristiyanlığın değiştiğini,Ve tamamen insanlar tarafından kaleme alınan sahte bir dine dönüştüğünü anladığım andan itibaren gerçek ve sonsuzluğa kadar devam edecek olan İslamiyet tam manası ile keşfettim ve bu noktada arayışım Son buldu. Artık bulduğumu anlamak ve anlatmak üzerine bir yolculuğa çıktım. Ve bu noktada ;çok uzun araştırmalar sonucu, deneyimlemiş olduklarımın sonucunda ki tecrübelerimi;, bu yolculuğumu da benim gibi gelecek olan nesillerin tekrar aynı hataya düşmemesi ve kendilerinin farkına varması için üzerimde bir sorumluluk hissederek,bunu da tüm gençlere ve tüm Müslümanlara dilimin döndüğünce, idrak ettiğim kadarı ile anlatmaya çalışıyorum .iyi eleştiri yapanları n hepsinden Allah razı olsun.kötü eleştiri yapanlara da gelince.Yaradan onları ıslah etsin.Geçmişte açık seçik giyinirken şakşakçılık yapan sizler,şimdi aynı şeyleri genç kardeşlerim ve de sizlerin de bacılarınızın ve çocuklarınızın yasamaması için kendi tecrübelerim ve kendi gerçekliğimden akıttıklarımla sizin bu denli tepki vermenize şaşırıyorum.Perdeli bakışlarınız ve maalesef cahilce yaklaşımınızı hayretle ve acı ile karşılıyorum. Anlıyorum ki Yaradan istemez ise bizim elimizden bir şey gelmez.Sizin için tek söyleyebileceğim Allah sizi ıslah etsin.Allah gözlerinize inen perdeyi indirsin ve Sizi doğru yola ileterek aydınlatarak putlaştırdıklarınızla beraber sizi içine düştüğünüz bu karanlıktan kurtararak hidayete erdirsin.Yalnızca kalplerin ve benim de sahibim olan Rabbim benim samimiyetimi biliyor.olumlu ve olumsuz eleştiri yapan herkese hayırlı geceler diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun."
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER