ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 22:25

Kavganın nedeni ortaya çıktı

Kavganın nedeni ortaya çıktı

Başarılı komedyen Şahan Gökbakar'dan herkes tarafından merak edilen soruya alaycı yanıt...


Cuma günü itibariyle 1 milyon 946 bin 271 seyirciye ulaşan Celal İle Ceren'in başrol oyuncuları Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, yönetmeni Togan Gökbakar ve yapımcısı Emrah Çoban Ümraniye Meydan Cinemaximum Sineması'nda izleyicileriyle filmlerini izledi.

Film gösterimi öncesinde hayranlarına afiş imzalayan Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola, izleyicilerin de fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi.

Salona girmeden basın mensuplarından gelen soruları esprili bir şekilde yanıtlayan Şahan Gökbakar, sözlerine sinema izleyicisine filme olan yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek başladı.

‘Cem Yılmaz ile husumetiniz' diye başlayan basın mensubunun sorusuna karşılık ‘Bizim aramızdaki sorun, 1940'lı yıllara dayanır. Onun dedesinin dedesi bizim büyük kuzeni vurmuş. Bizimkiler de karşılık vermiş ve böylece başlamış sorun' diye cevap verdi.

Kahkaha dolu sohbet sırasında Ezgi Mola'nın konuşması sırasında genç oyuncunun çantasını diline dolayan Gökbakar, ‘Ezgi Hanımın çantası bizim muhasebeciyle aynı. Gördüğünüz gibi çok şık' dedi.

Salona izleyicilerinin alkışları arasında giren Gökbakar ve Mola, kahkahalarla dolu salonda sinemaseverlerle birlikte hem filmi izlediler, hem de eğlendiler.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER