ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Ekim 2014 Pazar 09:37

İvana Sert'ten itiraf!

İvana Sertten itiraf!

SHOW TV’nin beğeniyle izlenen Yarışması Bu Tarz Benim’in jüri üyelerinden Moda tasarımcısı İvana Sert açıklamalarda bulundu.


Bu Tarz Benim yarışmasının jüri üyelerinden Ivana Sert yarışma ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Çekimlerde birçok sahneyi kestiklerini söyleyen Ivana Sert, izleyici hepsini bilse şok girer, dedi.

-Bu yarışma konseptini ilk okuduğunuzda ne düşündünüz?

Yeni sezon öncesi konsepti görüşmek üzere yapılan ilk toplantıya katılıp burada konsepti incelediğimde bu programın kısa bir sürede tutacağını hissetmiştim. Geçtiğimiz yıllarda yineShow TV’de yayınlanan bugün Ne Giysem yarışmasının yapımcılığını üstlenen, işin içinde pişmiş yapımcı arkadaşlarla çalışmak işimi kolaylaştırıyor. Ekip olarak çok iyi anlaşıyoruz.

-Kıyafet ve tarz başarıya giden yolda anahtar mıdır?

Yarışmada başarılı olmak için sadece kıyafet ve tarz yetmiyor. Sonuçta tarz yaratmanın bir sonu yok. Kızlarımızın karakterlerini de ortaya koymaları gerekiyor. Her Allah’ın günü tarz bir şekilde giyinemezsiniz bu kolay bir şey değil. Ancak reytingi yüksek olan bir programda yarışma şansı bulan kızlarımız en güzel şekilde bunun hakkını vermeliler.

‘KIZLARIMIZ BIRAZ AGRESIF’

-Programda zaman zaman yaşanan gerilimleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bizim işimiz tarz yaratıp moda hakkında görüşlerimizi belirtmek olmasına karşın zaman zaman konuşmalarımız bunların dışına çıkıyor. Açıkçası ben programda yer yer yaşanan gerilimlerden ve tartışmalardan rahatsız oluyorum. O yüzden ben her zaman şunu diyorum: Bir kadın hanım olmalı. Duruşuna, konuşmalarına ve hareketlerine dikkat etmeli. Sadece tarzını konuşturmalı. Kavgadan, kıskançlıktan uzak durup birbirlerine yardım etmeliler. Neticede zamanı geldiğinde herkes bu yarışmaya veda edecek. Televizyonun renkli dünyasına aldanıp burada büyük laflar sarf edip birbirlerini kırmaları, üzmeleri çok yersiz. Ama sağ olsun bizim kızlarımız biraz agresifler.

-Kızlar geçen haftalar içerisinde giyim ve tarz yaratma yönünde bir gelişim kat etti mi sizce?

Açık konuşmak gerekirse kızlarımız ilk haftalar pek iyi değillerdi ama ilerleyen haftalarda bizim direktiflerimizi yavaş yavaş idrak etmeye başlayınca daha tarz ve farklı gelmeye başladılar. Bize de saygıda kusur etmiyorlar. Bu durum bizim “Demek ki işimizi doğru yapıyoruz” deyip mutlu olmamıza neden oluyor.

‘İZLEYİCİ ŞOKA GİRER’

-Yarışmaya katılan kızların çeşitli cast ajanslarından buraya getirildiği söyleniyor…

Kesinlikle cast ajanslarından getirmedik, getirmiyoruz. Burada her şey gerçek. Program esnasında dünyaca şeyi kesiyoruz. Kestiğimiz bu kısımları yayınlasak izleyiciler şoka girerdi.

-Yarışmaya katılmayı düşünen kızlara neler söylemek istersiniz?

Kızlar kendilerinden, karakterlerinden ve tarzlarından emin olmalı. Bizlerin yarışmacılara getirdiği eleştirileri dinlerlerse karşımıza sağlam bir şekilde gelebilirler. Kızlarımız asil ve sükûnet içerisinde olmalılar. HT magazin

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER