ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Kasım 2014 Pazartesi 13:48

Ivana Sert'in ayrılma nedeni belli oldu

Ivana Sertin ayrılma nedeni belli oldu

Evlilik planları yapan Sinan Akıman ile Ivana Sert ani bir kararla ayrıldılar. Bunun nedeni olarak Ivana'nın giyimi olarak gösterilse de asıl gerçek sonra ortaya çıktı.


Evlilik planları yapan ünlü çiftin bir süre önce gelen ayrılık haberleri herkesi şaşırtmıştı. İddialara göre Sinan Akıman ve Ivana Sert arasındaki ayrılığın nedeni Ivana Sert'in kıyafetleri değil Sinan Akıman'ın ailesinin bu birlikteliğe karşı olmaları.

Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak, evlilik yolunda önemli adımlar atan Ivana Sert-Sinan Akıman çiftinin ayrılıklarının gerçek nedeni belli oldu. Akıman bu ayrılığın ardından "Ivana'ya 'Kılık kıyafetine biraz çekidüzen ver' dedim ama beni dinlemedi. Biz eskikafalı insanlarız, kaldıramıyoruz bunları. Ona göre reyting önemli ama bizde onur ve namus daha önemli" diye konuşmuştu.

Sabah'ta yer alan habere göre, Ayrılığın esas nedeninin kılık-kıyafet olmadığı, Akıman Ailesi'nin bu birlikteliğe karşı olduğu ortaya çıktı.

Sinan Akıman'ın daha önce Dışişleri Bakanlığı'nda görev yapmış babası Nazmi Akıman; oğlunun Ivana Sert ile evlenmesine şiddetle karşı çıkmış.

Sevgiliyken bu ilişkinin eninde sonunda biteceğini düşünerek ses çıkarmayan baba Akıman, çiftin nişanlanmasıyla birlikte ilişkilerine müdahale etmiş. Ivana Sert'i gelinleri olarak istemediklerini belirterek oğluna "Biz önemli bir aileyiz. TV figürü bu hanımefendi ile evlenmen Bizim Aile yapımıza ve konumumuza uymaz" demiş.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER