ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 11:01

İşte Yetenek Sizsiniz'in şampiyonu

İşte Yetenek Sizsinizin şampiyonu

Acun Ilıcalı'nın fenomen programlarından Yetenek Sizsiniz final bölümüyle bu sezon ekranlara veda etti. Atalay Demirci birinci oldu...


Yetenek Sizsiniz'de İki gün süren final performansları sonrası canlı yayında, Türkiye'nin yeteneği belli oldu.

Büyük finale yükselen 21 yarışmacı arasında, stund up gösterisiyle Atalay Demirci ve bateri performansıyla küçük Baha Bayırlı son ikiye kaldılar ve kazanan Atalay Demirci oldu.

Jüri üyeliğini aynı zamanda programın yapımcısı olan Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin bu sezonki şampiyonu belli oldu. Stund Up gösterisiyle Atalay Demirci ile bateri performansıyla Baha Bayırlı, 21 finalist arasında sıyrılarak son ikiye kaldılar.

Noter huzurunda seyirci SMS'leriyle belirlenen sonuçları açıklayan Acun Ilıcalı, stand-up şovlarıyla daha elemelerde finale göz kırpan Atalay Demirci'nin adını açıkladı.

ATALAY STÜDYOYA BAHA'YI KUCAĞINDA GETİRDİ 

 

Sempatisiyle milyonların sevgisini kazanan Baha ise yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Acun Ilıcalı sonuçları açıkladıktan sonra, Atalay Demirci Baha'yı kucağına alarak stüdyoya getirdi. Demirci bu davranışını, "o kendini yenilmiş hissetmesin diye böyle yaptım" ifadeleriyle açıkladı. 

ATALAY DEMİRCİNİN FİNAL PERFORMANSI

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER