ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 00:55

İşte yeni aşkı

İşte yeni aşkı

Aşktan yana yüzü gülmeyen Burcu Esmersoy, aradığı mutluluğu sonunda buldu...


Popstar 'ın bu yılki sunucusu Burcu Esmersoy , kendisine yeni bir beyaz atlı prens buldu.

ESMERSOY'UN AŞK TRAFİĞİ

Burcu Esmersoy, 2002'de Galatasaray'da top koşturan Ümit Karan'la aşk yaşayarak magazin basınıyla tanıştı. İtalyan asıllı Massimo Cusimano ile yaptığı kısa süreli evliliğin ardından olaylı bir şekilde boşanan Burcu Esmersoy, uzun süre flört ettiği Cem Alper'den de ihanete uğradığı için ayrılmıştı. Cem Alper ile ilişkisini bitirdikten sonra Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Esat Yontuç'la aşk yaşayan Esmersoy'un bu ilişkisi de geçtiğimiz yıl sonu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştu!

YENİ BEYAZ ATLI PRENSİ

Aşk orucu pek de uzun sürmeyen Esmersoy'un herkeslerden gizlediği yeni beyaz atlı prensi, Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş.'nin patronu Sami Kiresepi.

Sabah köşe yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre;  Sami Bey, ünlülerin yoga hocası olarak tanınan, dört yıllık eşi Alexis Nina Kiresepi'nin kendisine açtığı 12 milyon lira tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; gazetelerin üçüncü sayfalarını süslemişti. Ancak, Alexis Hanım'ın talebi, 'Eşi ve ailesine saygısızca davrandığı' gerekçesiyle reddedilmiş; Sami Bey sadece aylık 5 bin lira nafaka ile boşanmıştı.

GİZLİ SAKLI BULUŞUYOR

Esmersoy ile Kiresepi'nin aşkı ne zaman başladı bilmiyor, ama çiftin çok mutlu olduğu konuşuluyor. Amerika asıllı eşi ile sıkıntılı günler yaşadığı konuşulan Sami Bey, aradığı huzuru Esmersoy'da bulmuş. İlişkilerini gözlerden ırak yaşayan aşıkların ne zaman el el görüntüleneceği ise merak konusu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER