ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 15:01

İşte Korel'in pankart cevabı

İşte Korelin pankart cevabı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, kendisiyle ilgili açılan çirkin pankart hakkında ilk kez konuştu...


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kuzey Afrika dönüşünü havaalanında karşılamaya giden bir grubun Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel hakkında açtığı pankart sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

Pankartta Gezi Parkı eylemlerine destek veren Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel ağır bir dille eleştiriliyordu.

Bu olayın ardından sessizliğini koruyan Bergüzar Korel ilk kez konuştu. Korel, Twitter'da tepkisini şu sözlerle gösterdi:

"Polis şiddeti dursun parkımız park olarak kalsın. Buradayız gitmiyoruz. Hala bölücü diyorsunuz, terörist diyorsunuz, tehdit ediyorsunuz. Kimi kimden bölmekle suçluyorsunuz? Ne zaman siz biz olduk? Yapmayalım... Belden aşağı mesaj yollayıp beni tahrik etmeye çalışanlar, meydanlarda provokator dediğiniz görünmez silüetlerden kaldı mi farkınız? Biraz zeka!"

"BU EYLEMİ YAPAN İNSAN OLAMAZ!"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısında "Önemli bir yakınımın gelinini yerlerde sürüklediler" açıklamasına da değinen Korel ‘Önce bir insan daha sonra kadın ve anne olarak, Kabataş'ta yaşanan olayı kınıyorum. Bu alçak eylemi yapan insan olamaz. Bunu yapanlar ülkenin şu zor günlerini daha da siyaha boyamaya çalışan kara cahillerdir. Yanında olduğum tek şey sevgi ve birliktir.' mesajını yazdı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER