ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 09:36

İşte imparatoriçe

İşte imparatoriçe

İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'ı hamileliğinin 6'ncı ayında belirginleşen göbeğiyle görüntülendi.


Doğum yaklaştığı için çok heyecanlı olduğunu belirten İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız, hamileliği sırasında 5 kilo aldığını söyledi.

Habertürk'ün haberine göre; 2 yıl önce uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve mucize eseri hayata dönen İbrahim Tatlıses, bugünlerde yeniden kız babası olacağı için çok heyecanlı.

Tatlıses'in 6 aylık hamile olan eşi Ayşegül Yıldız önceki gün Maslak Acıbadem Hastanesi Çocuk Sağlığı biriminde bebeği için kontrole gitti. Ünlü sanatçı hastanede 1 saat kalan eşini kontroller sırasında bir an olsun yalnız bırakmadı.

DOĞUM GÜNÜ HIZLA YAKLAŞIYOR

Hastane çıkışı nedense birlikte fotoğraflarının çekilmesini istemeyen İbrahim Tatlıses yan kapıdan çıkarken, Ayşegül Yıldız sorulara ayaküstü cevap verdi. İyice belirginleşen göbeği dikkat çeken Yıldız, "Her şey yolunda. 6 ay oldu, doğum günü yaklaşıyor, çok heyecanlıyım" dedi. Kızlarına henüz bir isim düşünmediklerini belirten Ayşegül Hanım, hamileliği sırasında 5 kilo aldığını belirtip 55'ten 60 kiloya çıktığını söyledi.

İBRAHİM TATLISES'İN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

İbrahim Tatlısesin Perihan Savaştan bir kızı, Derya Tunadan bir oğlu, Adalet Tatlıdan bir oğlu, iki kızı ve şuan Ayşe Yıldızın karnındaki bebekle birlikte toplamda 6 çocuğu bulunuyor.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER