ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2014 Cumartesi 12:33

İşte Arda Turan'ın aşk üçgeni!

İşte Arda Turanın aşk üçgeni!

Son günlerde adları sürekli birlikte anılan Burcu Esmersoy ve Arda Turan'la ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Bu iddia çok konuşulacak.


Son günlerde adları sürekli birlikte anılan Burcu Esmersoy ve Arda Turan'la ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda bir davete birlikte katılan ve burada sergiledikleri tavırlarla "Aşk yaşıyorlar" söylentilerine yol açan ikili, o günden beri yan yana görülmemeye özen gösterdi. 

Haberturk yazarı Esin Övet, ''Arda, İdil ve Ceylan çaprazında'' adlı kaleme aldığı yazısında çok konuşulacak bir iddia daha ortaya attı.

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ

Övent, bugün tarihli yazısında, "Burcu Esmersoy ile adı anılan Arda Turan hakkında sürekli birileri bir şey konuşuyor.Dün yazdım. Bir aydır Burcu Esmersoy ile Arda Turan ile birlikte diyenlerin yanı sıra bir de başka isimler telaffuz ediliyor. Ben şimdi bunları söyleyeceğim. Malum hepsi yalanlayacak. Varsın yalanlasınlar bizim işimiz olmazsa olmazı yalanlanmak'' değerlendirmesinde bulundu. 

ARDA TURAN'IN AŞK ÜÇGENİ

Esin Övent, ''Arda Turan'ın adı Ceylan Çapa ve İdil Fırat ile anılıyor. Hem de anılırken yaşanan birçok olay ve hikâye de anlatılıyor. Arda Turan'ın söylemlerine kadar hatta ve hatta düşüncelere kadar...O hikâyeleri tabii ki, anlatmayacağım. Ama bilinen bir gerçek vardır ki, "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz." ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER