ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Temmuz 2013 Salı 23:46

İpin ucunu kaçırdı

İpin ucunu kaçırdı

Yıllardır bir alıp bir verdiği kilolarıyla gündemde olan Deniz Seki'nin kaç beden olduğuna inanamayacaksınız!


Cumhuriyet Başsavcılığı, Seki'nin hapis cezasında indirim yapan Yargıtay 10. Dairesi kararına itiraz edince güzel şarkıcı stresten kendini yemeğe verdi.

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre;  fazla kilolarıyla başı hep dertte olan Deniz Seki, bugüne kadar fazla kilolarından kurtulmak için birçok diyet ve detoks programı uyguladı. Hollywood yıldızlarının raw food yöntemini uygulayıp çiğ sebze bile yiyen şarkıcı, son dönemde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eski kilolarını tekrar aldı ve 46 bedene kadar çıktı.

ÇİĞ SEBZE BİLE YEDİ

Seki, evine yaptırdığı spor salonundan ve diyetisyeninin sözünden asla dışarı çıkmasa da kilo almaktan kurtulamadı. Diyetisyeni sanatçının fazla kilolarını yaşadığı sıkıntılara bağlarken "Deniz çok duygusal bir insan. Onun ruhsal yapısıyla vücudunun gelgitleri çok paralel. bu yüzden de kilo alıyor" açıklamasında bulundu.

15 KİLO VERMİŞTİ

Deniz Seki, tekrar cezaevine girme korkusunu "O bahsi geçen topraksız mezara gitmiyorum" sözleriyle dile getirdi. Deniz Seki, en son 218 gün kaldığı cezaevinde 15 kilo vermişti. Çıktıktan sonra kilosunu koruyamayan Deniz Seki, kısa bir süre sonra tekrar eski haline döndü.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER