ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 05:19

İkinci tost vakası

İkinci tost vakası

Geçtiğimiz günlerde Taksim'de saldırıya uğrayan Barbaros Şansal, yaşadığı o kötü anları anlattı.


Taksim'de saldırıya uğrayan ünlü modacı Barbaros Şansal yaşadığı korku dolu anları Seda Sayan'ın programında anlattı...

"Çok kahpece bir saldırıydı" diyen Şansal, 'Kapımın önünde bana pusu kurulmuş. Yaşadığım bina Başbakan'a 300 metre uzaklıkta. Her yerde kameralar var ama kamera kayıtları yok. İki kişi saldırdı. İlk tekme suratıma geldi. Yüzümü korudum yere kapaklandım. Çok kahpece bir saldırı. Cesur olan erkek olan karşıma çıkardı. Benim hemen yanımda MKE vardı. Orada birçok şey üretiliyor ama ne hikmetse o gece kameralar çalışmıyormuş. Allah'tan bizim binanın güvenlik kamerası açıkmış. Tam tostum elimdeyken saldırıya uğradım. Moda dünyasında bu ikinci tost vakası" dedi.

Saldırganların kendisini tehdit ettiğini iddia eden Barbaros Şansal, "Bu hedef saptırmaya yönelik siyasi bir saldırı. Saldırganlar kaçarken bu kadarla bitmeyecek, yaşamayı hak etmiyorsun dediler. Ankara Barosu kınama yayımladı, birçok sivil toplum örgütü kınadı. Onların akıttığı kan benim bayrağım olur. Polis onları bulunca onların karşısına geçip niye kahpece saldırdınız diyeceğim ve onları affedeceğim' diye konuştu.

TOST VAKASI NEDİR?

Bundan 10 yıl önce ünlü manken Çağla Şıkel'in o zamanlar Yüksel Ak'ın kocası olan Şenol İpek'e "Tostumu yedim, odada bekliyorum" yazarak telefonuna mesaj attığı iddia edilmiş bu olay aylarca magazin dünyasını meşgul etmişti.

       

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER