ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Ocak 2014 Pazartesi 16:10

İkinci elin yeni adı Asena

İkinci elin yeni adı Asena

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, kendisini şarkıcı Berkay’la aldattığı iddia edilen eşi Asena’yla Etiler’de bir araya geldi.


Nişantaşı’nda vintage butik açmaya hazırlanan Erkin, “Şubat-mart gibi mağaza hazır olur. İkinci el aklınıza ne gelirse satışta sunulacak. Gözlükten patiğe her şey olacak” dedi

İhanet haberlerinden sonra bir müddet bekleyip, boşanacakları iddia edilen çift her zaman olduğu gibi yine sıradışı giyim tarzı ve stilleriyle görenleri şaşırttı. Son aylarda yaşadıkları ihanet söylentileriyle zor günler geçiren Caner-Asena Erkin çifti arasındaki sular duruldu.

İnstagram’dan duyurdu

İkili önceki gün Etiler’de bir araya geldikleri restoranda yemekten sonra sohbet etti. Caner Erkin saçının yarısını kazıttığı ilginç saç stiliyle, eşi Asena ise kaynak ustalarının kullandığı kaynakçı gözlüğünü andıran sıradışı şapkasıyla dikkat çekti.
Soruları yanıtsız bırakan ikiliden Caner’in mekânın önündeki otomobillerine binecekleri sırada eşi Asena’nın kapısını açması ise gözlerden kaçmadı. Akmerkez’deki Bebek odası olayı ve Londra’da çıkan fotoğraflardan sonra sessizliğini koruyan Asena Erkin Nişantaşı’nda mağaza açmaya hazırlanıyor.

İkinci el vintage mağazası açacağını İnstagram sayfasında açıklayan Erkin, “Şubat- mart gibi Nişantaşı’nda vintage butik açacağız. İkinci el aklınıza ne gelirse satışta olacak. Karışım kalemdem erkek gömleğine, gözlükten patiğe her şey olacak” diyerek duyurdu. Asena Erkin daha sonra giydiği ilginç çorabının fotoğrafını İnstagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER