ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Haziran 2014 Pazartesi 13:58

İdo Tatlıses babasının izinden gidiyor!

İdo Tatlıses babasının izinden gidiyor!

İdo Tatlıses "Sonsuz Teşekkürler" adlı parçasıyla dijital platformda ilk çıkışını yaptı. Babası İbrahim Tatlıses'in albüm için oğlu İdo'ya izin verdiği iddia ediliyor.


İdo Tatlıses'in bu yılın büyük sürprizini yaparak hazırlamış olduğu 5 şarkıdan oluşan albümünün ilk şarkısı "Sonsuz Teşekkürler" dinleyiciyle buluştu.

Deriko Müzik Derya Tuna yapımcılığında hazırlanan albümün çıkış parçası ve aynı zamanda albüme adını veren şarkı "Sonsuz Teşekkürler" digital platformlar ve radyolarda çalmaya başladı.

Türkiye’ nin en iyi müzik adamlarını, yeni söz yazarları ve bestecilerle biraraya getiren İdo Tatlıses, albümünün her açıdan yenilikçi ve dinamik tarzı ile fark yaratacak bir proje olduğunu söyledi.

BABA TATLISES'TEN OĞLUNA İZİN ÇIKINCA...

Kuşadası'nda kendine ait Tatlıses Otel'de tatil yaptığı öğrenilen İbrahim Tatlıses, kendisini ziyarete gelen oğlu İdo ile hem hasret giderdi hem de çok yakında çıkarmayı düşündüğü albümle ilgili bilgi aldığı iddiaları magazin basınında yer aldı.

İdo'nun albüm kayıtlarını dinleyen İbrahim Tatlıses'in, 5 şarkının yer alacağı ''Yadigar'' isimli pop müzik albümüne onay verdiği iddia edildi.

"ALBÜM ÇALIŞMALARIMA BAŞLADIM"

Tüm bestelerin sözleri ve müziği kendisine ait olan İdo, İbrahim Tatlıses'in oğlu olduğu için üzerine büyük sorumluluk düştüğünü belirterek, "Dj'likten sonra albüm çalışmalarıma başladım. İbrahim Tatlıses'in oğlu olarak müzik piyasasına girmek ayrı bir sorumluluk. Bu nedenle tüm çalışmalarımı ona göre yaptım. Albümüm haziran ayının ikinci haftasında piyasada olacak" diye konuştu.

Öte yandan, İdo'nun babasının yapımcılığında değil de annesinin Deriko Müzik Derya Tuna şirketinden albümün çıkacak olması kamuoyunun dikkatini çekti.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER