ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2012 Pazartesi 07:50

İbo iddiaları doğruladı

İbo iddiaları doğruladı

İbrahim Tatlıses ile eşi Ayşegül Yıldız arasında yaşanan gerginliğin manşetlerde yer aldığından farklı olduğu ortaya çıktı.


 

Çiftin yakın bir çevresininortaya attığı iddiaya göre evi terk eden Ayşegül değil İmparator oldu. Eşi olmadan kameralar karşısına geçmekten kaçınan Tatlıses, Eylülde İzmir’e uçtu.Orada tek başına 25 gün geçiren şarkıcı döndükten sonra evden ayrıldı. Eşyalarını toplayan sanatçının daha sonra Seyrantepe’deki ofisine yerleştiği ve yaklaşık bir aydır da orada konakladığı belirtildi.

ÖYLE BİRİNİ TANIMIYORUM

Ayşegül Yıldız’ın İbrahim Tatlıses’in çevresindekiler tarafından pek sevilmediğini ifade eden yakın kaynak iddialarına şu sözlerle devam etti: “Tatlıses’in eve uğramamasına Ayşegül çok üzüldü. İbrahim Bey de kendisine bir bahçe katı tutup oraya yerleştirdi. Tatlıses’i bayramlaşmak için arayıp Ayşegül’ü soranlara İmparator, ‘Öyle birini tanımıyorum’ bile dedi.”

İMPARATOR ÖYLE BİR CEVAP VERDİ Kİ...

İbrahim Tatlıses, hamile eşi Ayşegül yıldız ile aralarının bozuk olduğu iddialarına bugün twitter'dan cevap verdi.

Bugün gazetesinin "İbo evi terk etti " cümlesi doğrudur ama bana eşimi soranlara da hiç bir zaman öyle birini tanımıyorum demedim. Ayrıca öyle bir saygısızlığım da olamaz o insan benim eşimdir. Onu tanımıyorum cümlesi beni çok yorar, bunları kim uydurmuşsa ayıp.'

 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER